PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 571
ocen
7,2 10 1 178571
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

???

ocenił(a) film na 10

Słabizna....????!!!! Ludzie...! To już klasyk...Co Wy dajecie niektórzy tu....? Co to za wpisy...? Zakładam,że zapewne Jesteście obecną dorastającą młodzieżą...? Z całym szacunkiem do młodzieży oczywiście.I dlatego cóż...Przykro mi jeśli nie łapiecie tego klimatu.

ocenił(a) film na 10
pery1

zgadzam się z tym, że film jest świetny, ale co Ty masz do dorastającej młodzieży??? nie wszyscy w wieku dojrzewania oglądają camp rock czy jakieś inne gówno, a ja mam 13 lat i się do takiej zapewne zaliczam do młodzież dorastającej, a film mi się podobał, więc się nie czepiaj!

ocenił(a) film na 10
MiSiA_

Spokojnie,spokojnie:) Luzik......MiSiA.Uogólniłem może....sorry...ale jak napisałem też tam "z całym szacunkiem do młodzieży"
Ojej....poniosło mnie po prostu.Ciesze się,że Ci się podobał...powaga.Więc....nie czepiaj się mnie:)) hehe.....

ocenił(a) film na 9
pery1

Mi też się podoba, a mam 15 lat, więc to nie prawda, że jak ktoś jest nastolatkiem/nastolatką, to ogląda słabe filmy. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones