PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 515
ocen
7,2 10 1 178515
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

Ciekawy duet stworzyli Baldwin i Davis dzieki nim film oglada sie z zaciekawieniem.Jak ogladalem pierwszy raz to smialem sie prawie co scene a pozniej juz mniej ale jak tylko mam czas to ogladam go na TCM

ocenił(a) film na 8
sador1991

Jak dla mnie w rankingu obejrzanych burtonowych filmów nr 3 - za ”Dużą rybą” i ”Edwardem Nożycorękim”.
”Sok z żuka” to jeden z tych filmów, które, jeżeli się nie widziało, bywają kwitowane słowami: ”Nie żartuj, jak mogłeś nie oglądać Soku z żuka!”. Fakt nie oglądania uwierał mnie jak drzazga w odbycie. Wreszcie nadarzyła się okazja wyciągnięcia tej drzazgi (tej bo jeszcze sporo tkwi) - dzięki telewizji, bez konieczności uciekania się do niecnego procederu. Film był zakręcony, nawet jak na Burtona. Zakręcony i zarazem dobry. Zarówno w formie, jak i w treści. Muzyka Elfmana jak zwykle mistrzowska, efekty jak na owe czasy rewelacyjne, scenariusz ciekawy. 8/10

ocenił(a) film na 9
galladorn

Scenariusz to jeden z najwiekszych atutow filmu

galladorn

U mnie Beetle Juice jest od zawsze na 1 miejscu, już jako dziecko znałam wszystkie teksty na pamięć, a wiadomo, czym skorupka za młodu nasiąknie.... Niezmienna fascynacja i uwielbienie powyższym dziełem trwa do dziś :)
Pozdr.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
k0chanka

Kilka lat temu jak była premiera filmu w TV to go nagrałem na VHS

ocenił(a) film na 10
k0chanka

Ogromna dawka czarnego humoru klimat specyficzny dla Tima Burtona.Znakomity widziałem Sok z żuka już ponad 15 razy.

ocenił(a) film na 9
k0chanka

Jeden z moich pierwszych filmów które oglądałem na VHS

ocenił(a) film na 9
galladorn

Jedna z lepszych czarnych komedii które śmieszą bo często oglądając czarną komedię ona nie śmieszy.

użytkownik usunięty
sador1991

Kocham Sok z Żuka miłością bezwarunkową :D Bardzo często do niego wracam. Z Edwardem Nożycorękim i Powrotem Batmana tworzy trójeczkę najlepszych !!!

ocenił(a) film na 9

Ja ogladałem go ponad 15 razy

ocenił(a) film na 8
sador1991

Ja też coś koło tego. Swego czasu polska telewizja powtarzała ten film do znudzenia, ale ja nigdy nie mogłam odmówić sobie ponownego seansu :) Szkoda mi Keaton`a bo swoją rolą udowodnił, że jest wspaniałym aktorem, ale jakoś ostatnimi czasy jego gwiazda przygasła.

użytkownik usunięty
sador1991

Dla mnie na 3 miejscu, po 1 - Jeźdźcu bez głowy i 2 - Edwardzie Nożycorękim :)

ocenił(a) film na 9

Wysoko:)

użytkownik usunięty
sador1991

Wysoko, wysoko. Dobry film. :)

ocenił(a) film na 9

Klasyczny horror komediowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones