PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 571
ocen
7,2 10 1 178571
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

Czy ktoś zna filmy gdzie pojawiają się postacie stylistycznie podobne do Lydii ????
Zależy mi :/

ocenił(a) film na 7
Farba13_he

Może Wednesday z Addamsów?:) chociaż nie mają wiele ze sobą wspólnego

Angie_Bangie

mają i to dużo :> tylko,że już oglądałem ;_;

Farba13_he

może noc demonów z 1988 chyba, postac Angeli

salveen

wkleił bym ci linka ale widocznie juz nie można na fw wiec jak chcesz próbkę to na youtube wpisz sobie Night of the Demons - Angela Dancing

salveen

obejrze na 100% wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Farba13_he

nie ma sprawy:) napisz jak ci się podoba

Farba13_he

Sama bym się chętnie dowiedziała, bo też na takie poluję. Poza "Rodziną Addamsów", z tych filmów, które znam kilka pochodzi od Burtona, np. Sweeney Todd czy Edward Nożycoręki. Mam wrażenie, że obecnie Mia Wasikowska gra podobne postacie, chociaż niekoniecznie stylistycznie, chyba że w "Restless" odrobinę (no, ale Wasikowska jest blondynką). Odrobinę może tytułowy bohater w "Człowieku śmiechu", Adrien Brody w niewielkiej roli w "Grand Budapest Hotel", Eli z "Pozwól mi wejść" (szwedzka wersja). Myślę, że najbardziej jest podobny Adam z "Only lovers left Alive". Jeśli chodzi wyłącznie o wygląd a la goth, to Abby z serialu "Agenci NCIS", Lisbeth Salander w szwedzkich i amerykańskich ekranizacjach z cyklu "Millenium", Leelee Sobieski w filmie "Mój pierwszy książę". Niewiele i średniej jakości podobieństwa, w tej chwili więcej nie kojarzę.

Vettii

stokrotne dzięki :) jak sam cos znajdę to się odezwe ;)

Vettii

nie wiem gdzie obejrzec moj pierwszy ksiąze :/ ktos wie?

ocenił(a) film na 7
Farba13_he

Polecam American Horror Story sezon 1, jeśli jeszcze nie widziałeś ;)

sunlit

nie oglądałem. obejrzę z pewnością!!!!! dzięki wielkie :)))))))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 7
Farba13_he

Bardzo polecam! Postacie podobne to violet i tate, razem nieziemscy :))

Farba13_he

Klub winowajców - jest tam dziewczyna odrobine podobna jakby ktos jeszcze chcial :)

ocenił(a) film na 10
Farba13_he

"Wampirzyce" Amy Heckerling z Krysten Ritter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones