PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 715
ocen
7,2 10 1 178715
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

Kolejny geniusz Tima Burtona - świetny film. Cóż mogę dodać więcej ? Bardzo dobrze się przy nim bawiłem, podobały mi się charakteryzacje oraz gra aktorska. Bardzo dobry film, polecam !

użytkownik usunięty
15Neme

jestem niezmiernie zafascynowana grzywką Lydii :3 jakichś dziwnych względów jest moim zdaniem <z tego co zdołałam zobaczyc z fragmentów> najbardziej pasującą do Rodziny Addamsów postacią z dzieł Burtona - nie uważasz?

ocenił(a) film na 10
15Neme

zgadzam się w całości

ocenił(a) film na 8
15Neme

Popieram. Rewelacyjna komedia fantastyczna, dzięki aktorom i muzyce zasługuje w pełni na 8/10

15Neme

Ja z kolei troszkę zawiodłam się na tym filmie :(. Oglądałam go dzisiaj po raz pierwszy. Nie wiem dlaczego, ale żadna scena mnie nie rozśmieszyła, nie ujęła mnie rola Beetlejuice'a, ani nie poczułam Tego Klimatu. Kompletnie ten film do mnie nie trafił i nie rozumiem, dlaczego niektórzy uważają go za mistrzowski :(.

Może po prostu nie mój gust.

ocenił(a) film na 10
Kasia_256

Oglądałaś inne filmy Burtona? Bo może po prostu nie lubisz czarnego humoru?

ocenił(a) film na 8
15Neme

Film super.Moge go ogladac chocby co tydzien i nigdy nie przegapiam powtorek.Chociaz...dzisiaj Van Helsing tez kusil-ale ilez mozna.Ja polecam,ale na temat gustow sie nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 8
15Neme

Film bardzo dobry ale efekty tragiczne nawet jak na rok produkcji..

fauzi

To idź Transformersy albo Avatara pooglądać...

ocenił(a) film na 8
GarvinSitho

Nie ma to jak odpowiedz na poziomie...

fauzi

Dla kogoś , kto nie wiem czym jest 'celowy kicz' , to jedyna słuszna odpowiedź...

ocenił(a) film na 8
GarvinSitho

A skąd wiesz że to był celowy kicz? Masz pewność?

fauzi

Tak mam.
Wiele z filmów Burtona jest kiczowata m.in. Marsjanie atakują czy Planeta małp.
Proszę bardzo , przeczytaj np. to:
http://film.onet.pl/osoby/tim-burton,8771,biografia.html

ocenił(a) film na 8
GarvinSitho

Może i to był kicz.Ale kicz też sie starzeje

fauzi

Pewnie narzekasz też na filmy czarno-białe i nieme , bo też się starzeją.
I ponawiam moją propozycję , żebyś wrócił do Avatara i Transformersów , bo najwidoczniej to jest kino skierowane do ciebie.

ocenił(a) film na 8
GarvinSitho

Nadal nic nie rozumiesz filmy czarno białe i nieme były tworzone w latach gdzie niemożliwe było inne ich wykonanie.Sok z żuka to zupełnie odwrotna historia. Widze ze jesteś kompletnie zaślepiony tym reżyserem..

fauzi

Koleś narzekasz na "efekty specjalne" filmu z 1988 i nie rozumiesz , że reżyser specjalnie stworzył film kiczowowaty by podkreślić jego dziwność i komiczność.
Nie rozumiesz , że jakby dodali wybuchy i ogólny rozpie**ol to film stałby się zwykłym filmem sensacyjnym i nie miałby wiele wspólnego z tym czym miał w istocie być.
I dla twojej informacji kolor dostępny był już w początkach historii kinematografii i początkowo uważany był za eksperyment który w późniejszej fazie przyjął się w masowej produkcji.

ocenił(a) film na 10
fauzi

Chyba sobie kpisz.

ocenił(a) film na 8
Tigercub

Nie,dlaczego? Pisze to co myśle

ocenił(a) film na 10
fauzi

Podaj więc tytuły filmów z 1988 roku z lepszymi, wg Ciebie, efektami :)

ocenił(a) film na 8
Tigercub

Znaczy wiesz akurat dokładnie 1988 nie ma nic do rzeczy. A filmy starsze z lepszymi efektami to jest ich sporo Obcy1,Obcy2,Terminator,Predator,Gwiezdne Wojny,Szklana Pułapka..

ocenił(a) film na 10
fauzi

Ja nie uważam, że efekty są tam lepsze. Po prostu Burton zastosował takie efekty, jakie pasują do jego konwencji.
Jedyne, co mi w tym filmie dziś przeszkadza może, to "twarz-maska" Baldwina. Reszta wspasowuje się w burtonowski styl i nie trąci za bardzo mychą wg mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones