PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 571
ocen
7,2 10 1 178571
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

Tylko dla 10/10

ocenił(a) film na 10

inteligentnych !

ocenił(a) film na 8
aigot

Tim Burton - facet wie co robi ;-]

ocenił(a) film na 8
JohnDp

Dokładnie =]

użytkownik usunięty
Wikuu

no chyba ostatnio nie za bardzo jego filmy robia sie pomalu straszna kaszana.co do 'oldschooli' to sie zgadzam edward,jezdziec,batmany i sok to swiene filmy mojego dziecinstwa.

ocenił(a) film na 8

Z bólem i niechętnie, przyznaję, że masz trochę w tym racji... Za bardzo idzie w komercję...

ocenił(a) film na 9
Wikuu

Jak ja nie cierpię stwierdzania, że "coś poszło w komercję". Facet kręci filmy, bo to jego praca. I kręci cholernie dobre filmy. Dostaje za to pieniądze. Wątpię, że kręciłby dalej, gdyby nie dostawał za to pieniędzy.
Które filmy idą w stronę "komercyjnej kaszany"? "Alicja..."? Jest to film z wytwórni Disneya, Burton nie miał możliwości stworzyć dzieła, jakie z pewnością by stworzył, gdyby nie ograniczał go wiek potencjalnych widzów. A i tak udało mu się nakręcić bardzo dobry film, który choć złagodzony, nadal emanuje siłą jego twórcy, znaną z innych produkcji. Innych przykładów jego "komercyjnych" dzieł nie umiem przywołać, a już ten był naciągany.

ocenił(a) film na 8
Szutter

Alicja mi się bardzo podobała...ale skoro nie mógl tam wyrazić całego siebie, to po co się tam pchał? Poza tym... Chociaż uwielbiam oglądać Johnny'ego Depp'a i kocham Helenę Bonham Carter, Tim Burton mógłby chociaż na chwilę (trochę dłuższą chwilę) zmienić obsadę. My wiemy, że on jest genialnym i wielkim reżyserem, ale mógłby to udowodnić innym niedowiarkom i pokazać, że nie tylko ze swoją partnerką i ojcem chrzestnym swojego dziecka potrafi coś stworzyć...

ocenił(a) film na 10
Wikuu

Co do aktorów to się zdecydowanie zgodzę. Przydałaby się mała separacja w tym trójkącie wzajemnej adoracji.

ocenił(a) film na 10

Noestety też się zgadzam... "Mroczne cienie" były popłuczynami po "starym" Burtonie..

aigot

w takim razie film chyba nie jest dla mnie, dlatego daję 1/10.

ocenił(a) film na 8
gen_Tlusta_Lebera

Skąd taka skrajna ocena? =)

Wikuu

Stąd że nie jestem inteligentny więc ten film nie jest dla mnie, a skoro nie jest dla mnie to daję 1/10 bo dlaczego miałbym dać więcej, skoro nie jest dla mnie?

ocenił(a) film na 8
gen_Tlusta_Lebera

Masz bardzo niską samoocenę... I tylko dlatego, że nie jesteś inteligentny dajesz 1?

ocenił(a) film na 10
gen_Tlusta_Lebera

Skoro nie jest dla cb to ocene zostawia sie wstrzyamaną.. No ale jak sam piszesz jestes glupi wiec tego pewnie tez nie wiedziałeś.

użytkownik usunięty
aigot

KOCHAM TEN FILM!;)

ocenił(a) film na 10
aigot

Jeden z moich ulubionych filmów. ;)

ocenił(a) film na 10
aigot

Racja!!!!

użytkownik usunięty
aigot

Pierwszy film Burtona, który mi się spodobał, choć nie powalił (swoje lata ma). Solidne 7 ode mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones