PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 751
ocen
7,2 10 1 178751
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

Ja także należę do tych forumowiczów , którzy pamiętają tamte czasy i Sok z Żuka jest filmem kiepskim, jeśli ogląda się go jako dorosły człowiek. Ale film zupełnie inaczej wygląda jak ma się powiedzmy 10 lat. Ja oglądałem go właśnie jak miałem 10 lat i wtedy mi się podobał. A teraz pozostał mi sentyment do tego filmu i nie dałbym mu kiepskiej oceny chociażby ze względu na sentymenty i pamięć. Poza tym Geena Davis wyglądała w tym filmie wyjątkowo atrakcyjnie. Była niezłą laską jak była młoda i miała dłuższe włosy. Gdybym go oglądał teraz po raz pierwszy w życiu to bym dał 3/10. Ale, że mam do tego filmu sentymenty i ze względu na Geene to dam temu filmowi 7/10.

ocenił(a) film na 9
lopez2618

A ja zobaczylem go teraz, jako dorosly (chyba), i dobrze sie bawilem, wyobraznia to cos co nie powinno sie starzec ;]

ocenił(a) film na 10
lopez2618

Nie zgadzam sie za lopezem. Małutko pamietalam film z dzieciństwa i gdy go obejrzałam mając 21 lat mialam z tego mega radosc i smialam sie w glos super film, świetna muzyka i moje klimaty... Do teraz na iphonie slycham shake shake siniora ;p

Świetny film, jedyny nakrecony wcześniej niz 1990 r (nie cierpię starszych filmów) który mi sie podobal i to jak bardzo! 10/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones