PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220364}
4,4 498
ocen
4,4 10 1 498
Solar Attack: Gwiazda śmierci
powrót do forum filmu Solar Attack: Gwiazda śmierci

Nic wiecej nie mam do dodania. Daje temu filmowi 2/10. Skasowałem natychmiast po obejrzeniu...

ghost71

Potwierdzam. Oglądałem go w tv. Rzadko kiedy oglądam tv, ale zauważyłem mnóstwo filmów kanadyjskich na tvp 1.

Film nudny, nie zaskakujący, wiadomo co zaraz nastąpi. Efekty tragedia. A rozmowa w łodzi podwodnej to chyba jakiś żart :D

Moja ocena 2/10

ocenił(a) film na 2
Kyxx

Przyłączam się do Waszych opinii. Film na prawdę bardzo słaby, marne efekty, dialogi i gra aktorska, na dodatek film jest niesamowicie nudny. Jedyne co w tym filmie trzyma poziom to muzyka. Tak samo jak Wy oceniłem ten film na 2

ocenił(a) film na 6
ghost71

No tak, można tu zaobserwować tę często spotykaną ostatnio tendencje do preferowania tylko ambitnych filmów, wynika ona z waszej żałosnej chęci uchodzenia za ambitnych widzów. Nawet jeśli tak naprawdę spodoba wam się film, ale powszechnie mówi się, ze jest to słabe kino, to będziecie to powtarzać. A ja się nie wstydzę tego, że spodobał mi się ten film z prostą, powielającą tylko schemat fabułą. A tak na dobrą sprawę, to właściwie już wszystko co mogło być arcydziełem zostało nakręcone, żadnych lepszych scenariuszy chyba nikt nie jest w stanie napisać, zatem należałoby, albo zupełnie zlikwidować wytwórnie filmowe, wszystkie te branże, nie tracić na to kasy, albo po prostu oglądać, co maja nam do zaprezentowania i nie spodziewać się hitów, nie oddawać się zbędnej krytyce, która nie jest niczym odkrywczym, nie czyni z was żadnych szanujących się kinomanów.

Blacksieges

Zgadzam się z powyższym przedmówcą. Sama widziałam ostatnio mnóstwo filmów o końcu świata, ale to, co zaproponowano tutaj, wydaje się być najbardziej prawdopodobne. Zwłaszcza, że niemal pewne już jest, że w połowie 2012 roku będą wybuchy słońca. A reżyser kilka lat temu przedstawił jedną z konsekwencji działań tej wielkiej gwiazdy. I tego, jak będą musieli zacząć sobie radzić, chociażby bez łączności satelitarnej. To raczej filmy typu słynnego "2012" są bardziej śmiechowe, niż "Gwiazda śmierci". Jak dotąd to jeden z nielicznych, który wyszedł naprawdę wiarygodnie. (pomijając nieciekawe zdjęcia i aktorstwo)

ocenił(a) film na 2
Blacksieges

Tys jest ambitny bo gówno klasy B czy nawet C uwazasz za dobry film.

ocenił(a) film na 6
ghost71

Fabuła dziecinna? hmm Nie wiem co masz na myśli tak to określając. Ale rzeczywiście nudny i typowy. Jednocześnie zgadzam się z poprzednikami, że się w jakimś stopniu zdarzy na realu. Jeśli tak to oby tylko ktoś miał tak dobry i wykonalny wystarczająco szybko plan ratowania ludzkości. :p Również sceny w łodzi podwodnej są niezbyt udane wg mnie. Szkoda, że tak późno leciał. Zastanawiam się czy czasem nie warto byłoby taki lekki gniot puścić zamiast w koło powtarzających się "perełek" o wcześniejszej porze. Przyznaję się, że ten film (nie tylko ten) obejrzałam przede wszystkim dla Marka Dacascosa.

ocenił(a) film na 3
ghost71

Tragedia, maskara, słabizna, szkoda słów.
Obsada wydawałoby się, że taka na całkiem znośny film, gdy tymczasem jest strasznie tandetnie i momentami historia naciąga gorzej niż bajki dla dzieci o Czerwonym Kapturku czy innej Śnieżce.
Niby z braku lepszego zajęcia da się to obejrzeć, ale nie polecam.
Chyba nawet odradzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones