PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33510}
6,1 29 922
oceny
6,1 10 1 29922
5,7 6
ocen krytyków
Solaris
powrót do forum filmu Solaris

Książki nie czytałem ale uważam że to jeden z najjjjjnudniejszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem!! Kiedy obejżałem trailer myślałem że ten film bedzie BOMBA a tu niemiłe rozczarowanie!! Nie warto oglądać!1dla mnie 310. i po kiego wała tam był tak dobry aktor jak Clooney??????

użytkownik usunięty
Sarin

zgadzam się że...
wycieczka po "muzeum sztuki" także może być długa i nudna, zwłaszcza wielogodzinna. Co nie ujmuje wartości samym obrazom.

Ale argument :/
Patrz na to w kategoriach kinematografii a nie jakiś podtekstach jakie reżyser ukrył. Patrząc na każdy film w kategorii ukrytych treści to nawet w kiczach takich jak ''gulczas'' znajdziesz coś pozytywnego.. patrz realistycznie na filmy..Kiedy film jest nudny to nic mu nie pomoże...nawet jakieś twoje wartości..W każdym razie takie jest moje zdanie!! SOLARIS = Słabiutki film

użytkownik usunięty
Sarin

Ale argument 2.
Orientuję się w kategoriach kinematografi na tyle, by wiedzieć, że określenie "nudny" do fachowych terminów nie należy. Zdrówka życzę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones