PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458759}

Solista

The Soloist
7,0 30 140
ocen
7,0 10 1 30140
4,7 7
ocen krytyków
Solista
powrót do forum filmu Solista

Niestety, ale nie wylamie sie z ogółu... Jak wiekszosc jestem zawiedziony po seansie. Pokrótce... na uwage w filmie zasluguje oczywiscie muzyka, zdjecia i gra aktorska - wrecz przepiekna. Jak ktos juz zauwazyl wczesniej, obraz robiony byl chyba pod Oscary, bo te wszystkie plusy, ktore wymienilem sa wrecz perfekcyjnie dopracowane... az za bardzo. Jedynym minusem jest fabuła i realizacja, czyli to co najwazniejsze... Historie napisalo samo zycie, wiec do tego nie mozna sie przyczepic, ale mozna bylo ukazac ja w troche bardziej interesujacy sposob. Film niestety nie wciaga i nie trzyma w napieciu. Dluzy sie i jest troszke nudnawy. Gdyby nie dobra gra aktorska, muzyka i zdjecia, moja ogolna ocena bylaby znacznie nizsza... 5/10

ocenił(a) film na 10
Bambim

W pewnym sensie się zgodzę, nie jest to film dla fanów transformer's czy innych tego typu filmów (których nie oceniam źle) po prostu to całkiem inna bajka... dla mnie 10/10 za samą historie i grę aktorską...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones