PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458759}

Solista

The Soloist
7,0 30 140
ocen
7,0 10 1 30140
4,7 7
ocen krytyków
Solista
powrót do forum filmu Solista

Niesamowicie się dluzy i musialem przewijac a robie to bardzo bardzo rzadko ... Ale dam mu te naciagane 4/10 - choc w sumie nie wiem za co :/

Bodzio_17

chiba za dobra obsada na taką lipę jak piszesz

dezerterop

"chiba" to się pchła na jajach.

ocenił(a) film na 8
pumsmajer

Dzięki na super poziom dyskusji!Poziom..genialny..Tylko..zamnknać za
tobą..Bazar Różyckiego-i miejsce swoje wypociny masz...

Bodzio_17

Jak to przewijać?? W kinie można przewijać?? Nie wiedziałem, ale fajnie... chwilunia, czyżby ktoś pobierał filmy z internetu?? Nie ładnie, oj nie ładnie...

ocenił(a) film na 4
Humphrey_Bogart

nieładnie się razem pisze
a film z sieci jeśli nie jest puszczany dla więcej niż 2osób jest legalny

ocenił(a) film na 4
Bodzio_17

trza było iść do kina,nie musiałbyś przewijać...a nudny...no był ale ta muzyka...

Bodzio_17

może po prostu jestes tak glupi ze tego filmu nie zrozumiałeś??

angelikak

to, że komuś się nie podobał film nie musi od razu oznaczać, że jest głupi i że go nie rozumie.

ocenił(a) film na 7
Bodzio_17

dla mnie osobiście film świetny, być może dla tego męczy on tak wiele osób, ponieważ w trakcie filmu czasami się trzeba nad czymś zastanowić:).
dobra gra downey'a, dla którego wyłącznie obejrzałem ten film (czytając te komentarze nie za bardzo mnie ciągnęło), genialna gra foxx'a którego właściwie nie za bardzo trawiłem, chyba do teraz...
Nie mam pojęcia skąd taka niska ocena tego filmu ...
mocne 7/10, polecam i w żadnym razie nie żałuję.

Bodzio_17

Kwestia gustu...mi się podobał...trzeba było się po prostu trochę wczuć...bardzo dobra rola Foxxa(szczególnie na tle roli w "Law Abiding Citizen"...gdzie zagrał adwokata-idiotę)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones