PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458759}

Solista

The Soloist
7,0 30 137
ocen
7,0 10 1 30137
4,7 7
ocen krytyków
Solista
powrót do forum filmu Solista

Poniżej oczekiwań :(

ocenił(a) film na 1

Film mimo interesujących zapowiedzi rozczarował mnie
Aktorstwo Jamie Foxxa drętwe, nijakie, zero emocji.
Wielkie rozczarowanie.
nie rozumiem tych zachwytów
jedynie muzyka się wybroniła
ogólnie nie polecam.

ocenił(a) film na 5
JAREK

też liczyłam na więcej. na dużo, dużo więcej. a było nudne, nie sie czym zachwycac. zupełnie.

ocenił(a) film na 7
JAREK

film bez rewelacji ale można obejrzeć na jeden raz

ocenił(a) film na 9
JAREK

Ja za to nastawiłam się na coś, co mnie nie porwie, ot, taki film z motywem muzyki i tyle. I spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie - RDJr mistrzowski, Foxx może nie rewelacja, ale swoją rolę dobrze zagrał, do tego podobały mi się zdjęcia i, jakby to nazwać... prowadzenie narracji.

ocenił(a) film na 8
artemida91

A wg mnie Foxx bardzo dobrze zagrał, tzn. nie do końca wiem jak się zachowują ludzie z schizofrenią bo nie miałem z takimi "okazami" nigdy styczności, ale na pewno gra Foxxa budziła emocje. Nie miałem wrażenia, że gra nienaturalnie, czy jakoś drętwie, a zagrać człowieka z jakąkolwiek chorobą psychiczną i dodatkowo obdarzonego tak wielką osobowością jak ta którą gra właśnie Foxx, to na prawdę nie lada wyzwanie. Po za tym piękny film, oglądając go można na prawdę poczuć muzykę i się wzruszyć, przynajmniej w części tak jak Nathaniel Ayers. Wg mnie dzięki takim ludziom to wszystko ogóle ma jakiś sens....

ocenił(a) film na 1
JAREK

Zgadzam się w zupełności! Film w ogóle nie oddaje klimatu książki.Rozczarowanie okrutne, lepiej zamiast oglądać ten film, posłuchać jego soundtracku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones