PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458759}

Solista

The Soloist
7,0 30 140
ocen
7,0 10 1 30140
4,7 7
ocen krytyków
Solista
powrót do forum filmu Solista

Jak myślicie, który zagrał lepiej? Jak dla mnie Robert Downey Jr. był o wiele lepszy, a przynajmniej dużo bardziej podobała mi się jego kreacja, niż kreacja Foxxa. Oglądając film, miałam wrażenie, że Jamie Foxx w ogóle nie ma tej muzyki w sobie, że tak naprawdę nie rozumie postaci Nathaniela. Niby namęczył się przy tej roli, niby stworzył wyrazistą postać, ale jak dla mnie - zabrakło głębi i w efekcie jego gra wydała mi się przerysowana, zamiast poruszająca. Za to R.D. Jr. pozytywnie zaskoczył mnie w tym filmie. Uważam, że świetnie zagrał fascynację talentem i osobowością Nathaniela.

użytkownik usunięty

zgadzam się z tobą... mi też bardziej podobał się Robert Downey Jr.

ocenił(a) film na 7

Choć jestem wielką fanką Roberta, musze przyznać, ze to Jamie lepiej wypadł. Najbardziej przekonuje mnie w tej sprawie jego powtarzanie wyrażeń np. jak mówił o Robercie "Steve Lopez, Ste4ve Lopez, LA Times, La, Kalifornia".

użytkownik usunięty
littlejudas

A co było dobrego w kreacji Foxxa?

ocenił(a) film na 4

i tak najbardziej urzekły mnie wizualizacje niczym z Windows Media Player oO

ocenił(a) film na 7
avvesaka

...m.in Geniusze muzyczni, chorzy na autyzm często "widzą" dzwięki jako kolory, barwy. Myślę ,że właśnie o to chodziło w tym fragmencie..

maciejkudlinski

czasami występuje taka przypadłość, że ośrodek wzroku i słuchu w mózgu są połączone i wtedy widać dźwieki jako barwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones