PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628984}
5,8 50
ocen
5,8 10 1 50
Son of Sardaar
powrót do forum filmu Son of Sardaar

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 4

Film raczej klasy B, raz obejrzeć i zapomnieć. Nastawiając się na obejrzenie tego filmu, ciągle miałam przed oczami "Ty i Ja", sądziłam, że będzie to przynajmniej choć trochę odpowiadało tej skali kina. Niestety w tym przypadku mam wrażenie, że kino indyjskie zatrzymało się w latach 80. Szkoda - bo historia niezła i można było nakręcić całkiem niezły film.

kate18_69

A mozesz polecic jakies indyjskie komedie?
ps. sorry za brak polskich znakow.

ocenił(a) film na 4
Remus1000

Polecam "3 Idiots" z Aamirem Khanem - dobry film z elementami komediowymi, ale i z pewną refleksją, która może dotyczyć i naszych problemów w Polsce. Fabuły nie zdradzę, warto obejrzeć, zresztą jego filmy są bardzo życiowe, dlatego polecam ogólnie zapoznać się z jego kinematografią jest naprawdę dobra.

ocenił(a) film na 6
Remus1000

A ja bym poleciła: Housefull (2010), Phir Hera Pheri(2006) , Deewane Huye Paagal(2005) , Podrywacze (,,Garam Masala" 2005), Awara Paagal Deewana(2002) , To właśnie przyjażń (,,Dostana" 2008). Moim zdaniem to bardzo fajne i rzeczywiście zabawne komedie, warto zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones