PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669668}
6,4 19 522
oceny
6,4 10 1 19522
Son of a Gun
powrót do forum filmu Son of a Gun

Jeżeli lubicie filmy sensacyjne to film dla was. Bardzo fajny film tylko nie oglądajcie Trailera bo jakis
idiota pokazał w nim prawie cały film. I juz nie trzeba filmu oglądać. Co za paranoja. Ostatnio nie
oglądam Trailerów ponieważ lubię sie zachwycać filmami a nie wiedzieć juz wszystko z gory.
Wiadomo ze filmy już są bardzo przewidywalne. Ale zawsze jest to coś co chcesz oglądać jakaś
tajemnica.

ocenił(a) film na 10
Patrick_2

Lubie filmy o napadach na banki itp. Coś w stylu Takers, Gorączka czy Miasto Złodziei. Czy to film dla mnie?

ocenił(a) film na 6
FF7manifo

Na pewno nie będziesz się nudził. Skok będzie po złoto ale tez brutalna więzienna rzeczywistość.

ocenił(a) film na 6
Patrick_2

Gdzie można obejrzeć ten film?

ocenił(a) film na 6
ANIA_S_K

W kinach. Jeżeli jakiś dystrybutor go zakupi. Bo nie ma jeszcze premiery w Polsce. To świeży film w Europie wiedzę ze będzie premiera pod koniec grudnia na Węgrzech i w Rumunii. A u nas może w przyszłym roku.

ocenił(a) film na 6
Patrick_2

Dziękuję za odpowiedź. A mogę z ciekawości zapytać gdzie Ty go oglądałeś?

ocenił(a) film na 6
ANIA_S_K

Na Festiwalu w Londynie 19 października. To się nazywało London Film Festival.

ocenił(a) film na 5
Patrick_2

kurde własnie to zrobiłem obejrzałem trailer i to samo sobie pomyslałem ze cały film w nim pokazali ale i tak chce go zobaczyć

ocenił(a) film na 5
WielkiVolare

IMDb i ludzie oceniający film chwalą go sobie i polecają, na Filmweb ocena już widze o dużo niższa, ciekawe dlaczego tak jest że cała masa produkcji na portalach ma wyższe oceny niż na naszym poczciwym Filmwebie.
AAAA już wiem to wynika z naszego wiecznego narzekania i marudzenia i biadolenia :)
Wszystko jest do dupyyyyy..... hehe
Dzięki za podpowiedź odnośnie trailera chwali się takie zachowanie :)

ocenił(a) film na 6
Maverick0069

Film jeszcze nie miał premiery w Polsce.

ocenił(a) film na 10
Patrick_2

Od dzisiaj chyba w kinach :)

ocenił(a) film na 7
FF7manifo

Dzisiaj już go zassałem z neta wieczorkiem obejrzę to skomentuję. Ale wydaje mi się że dobry film morzę dlatego że lubie takie klimaty.

ocenił(a) film na 10
2ck

No ja też lubię takie klimaty więc myślę że też mi się spodoba. Wybacz że poprawiam ale człowiek uczy się na błędach, popełniłeś błąd ortograficzny powinno być ''może'' :)

Pozdrawiam i czekam na komentarz :)

ocenił(a) film na 7
FF7manifo

Nie ma sprawy mam dysleksje ale to mnie nie tłumaczy w dobie dzisiejszej techniki ;[] może bardziej pośpiech. Co do filmu nie zawiodłem się chociaż jest trochę delikatnie mówiąc naciągany zwłaszcza akcja odbicia więźniów ale nie będę spamował. Na pewno podczas oglądania filmu nie straciłem prawie 2 godzin życia.

ocenił(a) film na 10
2ck

Okej, postaram się obejrzeć jak najszybciej :)

ocenił(a) film na 7
Patrick_2

Fajny film, ciekawa rola McGregora i tego młodego synka i plus drugoplanowa rola Komasa i to nie epizod... jestem zadowolony troche sensacji troche obyczaja troche o milosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones