PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669668}
6,4 19 515
ocen
6,4 10 1 19515
Son of a Gun
powrót do forum filmu Son of a Gun

końcówka

ocenił(a) film na 7

czy JR w koncu wrobil Brendana ? czy jak ta Policja sie tam znalazla?

ocenił(a) film na 8
stahoo14

Kobieta czytała o nim w gazecie i zadzwowila, on był zamyślony i nie zauważył ze wszyscy sperdo..li i i weszła policja.

ocenił(a) film na 7
Michael_van_Grand

przeoczylem co bylo w tej gazecie, dzieki :)

ocenił(a) film na 7
Michael_van_Grand

Swoją drogą gdy tak szedł do tej pralni, pomyślałem sobie że mógłby się ufarbować czy coś w tym stylu żeby go nikt nie poznał...

ocenił(a) film na 8
Michael_van_Grand

A zamyślił się tym,że mógłby równiez jak młody jednak ułożyć sobie życie....

ocenił(a) film na 6
aronn

Dlaczego nie użył MOCY!!!??!!? Nawet na końcu był Obi - Wanem przecież:P
Film średni, za Ewana ma 6 jako niezły.

ocenił(a) film na 8
han_salami

Na pewno lepszy od Johna Wicka,którego oceniłeś wyżej.

ocenił(a) film na 6
aronn

Na pewno dla Ciebie, na pewno nie dla mnie. To taka prosta zasada - każdy ma inny gust, ale jest to ciężko pojąć.

ocenił(a) film na 7
han_salami

Zgadzam się - lepszy od Johna Wicka. Kolega han_salami (hehe niezły nick) po prostu stawia na akcję, strzelaniny i rozrubę z domieszką fabuły, natomiast w 'Son of a Gun' wszystko jest fabularnie poukładane i przemyślane. Dlatego przyjemnie i z zaciekawiem się ogląda, mimo mniejszej ogólnej rozwałki. Zakończenie pozytywne. Tak się rodzą przyjaźnie i buduje zaufajnie, co można sobie wyobrazić na pewno się stało w przypadku głównych bohaterów.

John Wick był jednorazowym kinem akcji, tylko niezłym. Zimną zemstą bez zasad, która była jedyną zasadą JW.

ocenił(a) film na 6
Rubin91

Oczywiście masz rację. I miałem dać mu 6 - taka prawda ALE sceny akcji, a szczególnie choreografia walk/strzelanin wg mnie była naprawdę bardzo dobra, tak więc 1 więcej.
To całkiem odrębne kino i raczej trudne do porównania. A oceny są czysto subiektywne, dla mnie był lepszy.

Rubin91

" w 'Son of a Gun' wszystko jest fabularnie poukładane i przemyślane."

W filmie jest od cholery dziur fabularnych i nielogiczosci.

ocenił(a) film na 8
sever

no to dawaj...
Jeśli w taki filmie są dziury to co dopiero można powiedzieć o takich chłamach jak Uprowadzona 3 itp

ocenił(a) film na 7
aronn

To dawaj te dziury. Wymieniaj.

ocenił(a) film na 5
Rubin91

Pierwsza wielka dziura to "brawurowa ucieczka z więzienia".. Taki plan mógłby funkcjonować jedynie gdyby przebywali oni w areszcie śledczym, czyli będąc jeszcze przed zasądzeniem wyroku. Natomiast w normalnym zakładzie karnym, gdzie przebywali bohaterzy, skazani już prawomocnym wyrokiem sądu, są wieże obserwacyjne, szczególnie wokół spacerniaka i strażnicy wyposażeni w ciężkie karabiny maszynowe i karabiny snajperskie, więc w rzeczywistości, helikopter zostałby natychmiast zestrzelony, zaczym zdołałby wylądować.
Druga wielka dziura znajduje się na końcu filmu.. Otóż kiedy pojmany w pralni Brendan trafia ponownie za kratki, JR zakopuje dla niego część pieniędzy i niby wszystko ładnie pięknie.. ale jest to czysty absurd! Lynch nie będzie miał okazji wydać łupu, ponieważ nie dożyje wyjścia z więzienia! Uciekł z więzienia mając jeszcze 20 lat do odsiadki, za bezprawne samouwolnienie dołożą mu od 2 do 5 lat, za próbę zabójstwa strażników więziennych od 10 do 15 lat, no i za napad z bronią w ręku kolejne 15 lat pozbawienia wolności.. nie trzeba być matematykiem, żeby zrozumieć iż dla Brendana oznacza to dożywocie. O kolejnej ucieczce, nie może być mowy, ponieważ już po pierwszej będą go przetrzymywać w odosobnieniu przez bardzo długi czas.. pomijając już fakt, że został kompletnie sam. Napisałeś, że "zakończenie pozytywne".. ale tylko dla JR i Tashy, bo Lynch zgnije w więziennej izolatce.

ocenił(a) film na 8
aronn

kolega chyba za szybko napisał ten komentarz z dziurami bo jak widać do teraz ich nie odnalazł

ocenił(a) film na 8
sx185x

Ja pisałem odnośnie Uprowadzonej 3 tak więc nie muszę się dużo produkować wystarczy wejść na tematy założone pod tym akurat filmem.

ocenił(a) film na 8
aronn

sorka, źle zrozumiałeś, ja pisałem o komentarzu sever'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones