PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739057}

Weightless

Song to Song
5,7 16 311
ocen
5,7 10 1 16311
5,4 20
ocen krytyków
Song to Song
powrót do forum filmu Song to Song

Dla mnie to nie było współczesne "love story",tylko raczej film o przeciwstawieniu sobie dwóch różnych światów i różnych wartości.Powiem szczerze,że przez 3/4 seansu miałem ochotę wyłączyć film i totalnie go zjechać,bo mnie po prostu nudził i irytował,ale ostatnie pół godziny,czy 20 minut uświadomiło mi,że to był celowy zabieg reżysera.Z jednej strony ukazanie tego nihilistycznego świata rozrywki bez żadnych zasad i hamulców,ze zblazowanymi i irytującymi bohaterami,którzy miotają się bez sensu i wypowiadają pseudomądrości na poziomie buntowników z gimnazjum - a z drugiej strony rodzinny świat wartości,zwykłe można powiedzieć monotonne życie.Są w tym filmie dwie sceny,które mnie poruszyły - mianowicie powrót Goslinga do umierającego ojca i scena,gdy Mara przeprasza swego ojca że go zawiodła na parkingu,plus ta modlitwa po śmierci Portman."Kto pierwszy jest bez winy,niech rzuci kamieniem".Film warty zobaczenia,mimo trudnej formy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones