PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739057}

Weightless

Song to Song
5,7 16 312
ocen
5,7 10 1 16312
5,4 20
ocen krytyków
Song to Song
powrót do forum filmu Song to Song

Arcydzieło

ocenił(a) film na 7

Jestem pod wielkim wrażeniem tego filmu...Dawno nie widziałam tak dobrego kina. Według mnie jeśli ktoś szukał u Malicka tandetnej opowieści o miłości to wiadomym było, że jej tutaj nie znajdzie. Song to Song jest czymś więcej niż dramatem w którym tematem przewodnim jest miłość. Jestem zakochana w tym filmie i na pewno wrócę do niego jeszcze nie raz. Pozdrawiam i polecam tą produkcję filmową

ocenił(a) film na 3
Bambi86

Kiedy to właśnie jest tandetna opowieść o poszukiwaniu miłości, czy po prostu emocji.

ocenił(a) film na 7
Alex303

Dla Ciebie tandeta dla innego arcydzieło - o gustach się nie dyskutuje. Dla niektórych Endy Warhol był tandeciarzem a dla epoki zapisał się jako znany i ceniony artysta. Ja Twojej opinii nie podważam, proszę również o nie komentowanie tego co mi się podoba a co nie .Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Bambi86

Nie Endy Warhol, tylko Andy Warhol. Jak się już o kimś wypowiadasz, to przynajmniej mogłabyś wiedzieć jak się nazywa. Warhol właśnie z tej tandety zrobił sztukę. Także ani nie ogarnęłaś filmu, który jest dla Ciebie arcydziełem, ani nie rozumiesz sztuki Warhola. Bez szału powiem Ci! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones