PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739057}

Weightless

Song to Song
5,7 16 312
ocen
5,7 10 1 16312
5,4 20
ocen krytyków
Song to Song
powrót do forum filmu Song to Song

Obsada wbija w fotel ,po La la land mam ochotę na kolejny dobry film muzyczny. Tu widzę klimat będzie inny i tym bardziej czekam z niecierpliwością.

aniadolan1

Zebys sie srogo nie zawiodla :)

ocenił(a) film na 2
aniadolan1

Rozczarujesz się.

basminka

Aż tak źle??? Ojj :-|:-|

ocenił(a) film na 9
aniadolan1

Nie powiedziałbym, typowy Malik, ale na półce koło La La Land to nie leży. Teraz to już kwestia gustu. Malika albo kochasz albo nienawidzisz.

ocenił(a) film na 2
aniadolan1

Obsada bajeczna i to ona mnie skusiła, żeby obejrzeć film. Niestety, okazał się on totalną porażką. Szkoda czasu i pieniędzy. Przerost formy nad treścią. Plus za część ładnych zdjeć (bo też od połowy skopane), plus za muzykę (ale też tylko za część) i za obsadę. Miało być ambitnie, a nie ma sensu. Zlepek przypadkowych scen, przez kilka minut na ekranie mamy scenę jak dziewczyna stoi przed domem. I tyle. Stoi. Po prostu stoi. Nigdzie nie patrzy, nic nie robi. Nic z tego nie wynika, nie ma potem odniesienia do tego. I tak przez cały film. Zlepek nic nie znaczących scen. Miałam wrażenie, że ktoś włożył mi do głowy mikser, zrobił papkę z mózgu i nic z tego nie wynikało. Nie było sensu, celu, przesłania. Love story? Gdzie?! Zmarnowane 2 godziny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones