PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739057}

Weightless

Song to Song
5,7 16 284
oceny
5,7 10 1 16284
5,4 20
ocen krytyków
Song to Song
powrót do forum filmu Song to Song

Plakat cudo!

ocenił(a) film na 6

Ten pierwszy plakat - nie mogę oderwać wzroku :O
Czekamy na pierwszy trailer!

qoobson41

Trailer dziś się pojawił.

https://www.youtube.com/watch?v=V9t4SKWryWM&feature=youtu.be

Cóż, wygląda jak kolejny "Malick". Zapewne o niczym, ale zdjęcia po raz kolejny cudowne i tym razem kocham każdego z tej obsady. Pewnie to będzie kolejny film po Rycerze pucharów, którym niestety nie będę mógł się zachwycić, bo zdjęcia i muzyka to jedno, a obsada będzie niewykorzystana. Zobaczymy, to są ciekawe "doświadczenia", ale chciałbym się w tym pochłonąć, a nie mogę, bo tam nie ma interesującej i emocjonującej treści. Jeszcze w Drzewie życia była.

ocenił(a) film na 6
maxplastic

Ale kolejny plakat nie pozwala odwrocić od siebie wzroku (specjalnie przygotowany na South by Southwest Festival). Jedno trzeba przyznać: tym razem Malick współpracuje ze świetnym sztabem artystyczno-graficznym :)

użytkownik usunięty
qoobson41

Może tym razem, Terrence?
Po obejrzeniu trailera jestem skłonny uwierzyć, że będzie dobrze. Może nawet "Song to song" będzie miało poza ładnymi kadrami fabułę? Chyba że tylko zwiastun został skrojony tak, żeby potencjalny widz nie przestraszył się, że przez znaczną część filmu będzie oglądał nieboskłony, sklepienia i firanki?
Ciekawe na ile wykorzystają w filmie wątek muzyczny? I czy będzie Jarocin? ;)
Plakat ekstra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones