PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739057}

Weightless

Song to Song
5,7 16 285
ocen
5,7 10 1 16285
5,4 20
ocen krytyków
Song to Song
powrót do forum filmu Song to Song

Oscarowy film! Obsada, zdjęcia, reżyser, scenarzysta, moze być niezły film! :)

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

No bo w końcu Malick znany jest z tylu oscarowych filmów, zwłaszcza w ostatnich latach.

Pauleta

Czyżby ironia? ;)

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Nie, skąd :v
Po prostu radzę obniżyć oczekiwania, bo wielce prawdopodobne, że dostaniemy raczej kolejne "To the Wonder" i "Knight of Cups" (niekoniecznie jest to wadą, ja lubię nowego Malicka), aniżeli "Badlands" czy "Cienką czerwoną linię". Jestem gotów się założyć, że nie dostanie ani jednej nagrody, co najwyżej za zdjęcia.

Pauleta

Póki co jestem w połowie "Knight of Cups" i film nawet dobry, choć już trochę robi mniejsze wrażenie niż "Drzewo życia".

Poza tym może przesadziłem z tym Oscarowym filmem, ale obsada i zdjęcia już dają na starcie duży plus filmowi.

Pauleta

A jakie znaczenie wobec wartości artystycznej ma ilość zdobytych nagród?

ocenił(a) film na 7
KopsonKrk

Nie wiem skąd ten wniosek wyciągnąłeś z mojej wypowiedzi.

filmowy_laufer

Może być ciekawie,wszystko przed filmem wskazuje na to,że będzie to bardzo dobry film,tylko kwestia obejrzenia go,bo znaleźć film jest trudno :/

Kacper_Szaratkiewicz

Ale on chyba nie wyszedł jeszcze.

filmowy_laufer

Faktycznie planowana premiera na 2016 rok,tylko nie wiem kiedy ten film wyjdzie bo brak daty premiery na Filmwebie :P

Kacper_Szaratkiewicz

Skoro tytuł filmu nazywa się "Untitled Project", to w sumie nie ma co nawet o dacie premiery mówić ;)

ocenił(a) film na 4
Kacper_Szaratkiewicz

Narazie jest tylko dobry zwiastun, a czy film będzie dobry czas pokaże

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones