PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739057}

Weightless

Song to Song
5,7 16 312
ocen
5,7 10 1 16312
5,4 20
ocen krytyków
Song to Song
powrót do forum filmu Song to Song

Pojawił się zwiastun, jak na ostatnie filmy Malicka, to sporo mówią ;)

https://www.youtube.com/watch?v=V9t4SKWryWM

ocenił(a) film na 7
klaudia_nascimento

Będę oglądał codziennie po 15 razy, jak Tree of Life, To the Wonder i Knight of Cups. Zdjęcia Lubezkiego u Malicka zawsze mnie fascynują. No po prostu nie mam słów, by opisać to jak na mnie oddziałują. I zawsze czuję tę ekscytację, mimo iż metoda czwarty raz ta sama.

Pauleta

Dochodzę do wniosku po raz kolejny, że Malick robi lepsze zwiastuny niż trailery. To w sumie też sztuka, specjalizują się w niej też pewni twórcy gier. Zwiastuny do Drzewa życia i Knight of cups były świetne i mogę je oglądać jako małe krótkometrażowe dziełka, a dalej bywa różnie. Tutaj mamy świetną i znaną piosenkę, aktorów których uwielbiam, próbkę tych zdjęć i lokacji. Drzewo życia lubię, to piękny film o życiu, który coś mówi, pomimo pretensjonalnych momentów typowych dla Malicka. Natomiast Knight of cups bardzo chciałbym polubić, ale w tym filmie za dużo nie ma poza AV, aktorzy też nie wykorzystani. Ludzie piszą, że "czują Oscary", ale na pewno nie za aktorstwo, a Lubezkiego jakoś nikt za pracę u Malicka nie docenia - dostał nominację za Drzewo życia, ale za Rycerza już nie - może za dużo tego samego. Z kolei nagroda za Grawitację to jakieś kuriozum. Birdman miał świetne zdjęcia, Malick to taki Birdman na prochach i alkoholu.

użytkownik usunięty
maxplastic

Mogłbys mi wytłumaczyć czym różni się zwiastun od trailer'a? ;)

Oczywiście mój błąd w wyniku pośpiechu i myślenia do przodu. wiadomo, że lepsze zwiastuny niż filmy. Natomiast słów zwiastun i trailer zazwyczaj używam zamiennie, żeby nie pisać tego samego co kilka zdań.

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 7
klaudia_nascimento

To będzie absolutnie piękny film! Taki jak lubię, z takimi ''prostymi'' momentami, które zawsze uważałam za tak ważne w życiu. Jak to dobrze wiedzieć, że jest tylu ludzi, myślących podobnie, jakie to fajne, móc się z kimś w czymś takim jednoczyć. Ahhh!

ocenił(a) film na 10
klaudia_nascimento

Ciekawe czy będzie to pierwszy film Malicka od czasów Drzewa życia, który będzie miał premierę w Polsce. O ostatnim dokumencie nadal na naszym rynku cisza.

ocenił(a) film na 7
Rudolfo

Nawet mnie nie strasz...

ocenił(a) film na 10
Ziellona

Polska premiera 19.05.2017!

ocenił(a) film na 7
Rudolfo

Oby to była prawda :) już nie mogę się doczekać ^^

ocenił(a) film na 7
Ziellona

Prawda. Zapytałem dystrybutora na facebooku, bo nie mogłem znaleźć informacji oficjalnej w internecie poza datą na filmwebie i potwierdzili, dodając, że jeszcze będą o tym informować szczegółowo. Dystrybutorem jest Forum Film.

Osobiście jestem zaskoczony. Mimo potężnej obsady dwa ostatnie filmy Malicka nie doczekały się u nas premiery. Zapewne osoba Ryana zadecydowała o takim wyborze. Niemniej jednak doskonale.

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Super! Wielkie dzięki, że podzieliłeś się informacją ^^ i to jeszcze taką dobrą :) to co, jeszcze jeden powód, by czekać na maj ;)

ocenił(a) film na 5
klaudia_nascimento

Zwiastun jest wspaniały tylko print screeny robić. Jak na razie zapowiada się coś innego niż kolejna kopia "Drzewa życia" jak to było z dwoma poprzednimi filmami Malicka.

użytkownik usunięty
klaudia_nascimento

Zapowiada się naprawdę zajebiscie. Malick, Fassbender i Iggy Pop- czegóż chcieć więcej?

klaudia_nascimento

Jaka to piosenka w zwiastunie?

Amika27

Del Shannon - Runaway

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones