PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739057}

Weightless

Song to Song
5,7 16 284
oceny
5,7 10 1 16284
5,4 20
ocen krytyków
Song to Song
powrót do forum filmu Song to Song

Mam nadzieję że będzie to lepszy film niż "knight of cups", całkiem mi się podobał ale i tak Malicka stać na więcej. Może mniej urwanych scen i więcej dialogów...

ocenił(a) film na 6
Ignacy98

Jeśli takie było "Knight of Cups" to nie miej złudnych nadziei... Ostrzegam: Song to Song to kolejny Malick bez scenariusza, czyli symfonia przypadkowych dźwięków, porozrzucanych dialogów i ukrywanych scen. W dodatku bez przerwy mamy doczynienia z narracją w postaci wewnętrznych przemysleń bohaterów, które to przemyślenia mieszają się ze szczątkowymi dialogami. Muzyka nie porywa bo utwory zostały wykorzystane bardzo pobieżnie i są tylko tłem dla całej "sceny miłosnej".
Na pochwałę zasługują Portman i Fass - najlepsi z całej obsady. Plus mała rólka Holly Hunter wypadła bardzo przekonywująco.
Więc najprawdopodobniej zmiana w Malicku nie zaszła, ale jak mogła zajść skoro nadal nie używa przy kręceniu swoich dzieł scenariusza :///
Co się komu podoba, ale ja odnalazłem w filmie pewną prawidłowość i zasadę dotyczącą większości bohaterów, więc seans nie był jakoś szczególnie męczący w tym całym chaosie, a nawet zaintrygowało mnie czy tą zasadą kierował się Malick przy robieniu filmu...
Uprzejmie przestrzegam: nie oczekuj zmiany frontu, bo się zawiedziesz ;)

Ignacy98

No i było więcej dialogów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones