PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794475}

Soyer

4,6 1 178
ocen
4,6 10 1 1178
4,4 8
ocen krytyków
Soyer
powrót do forum filmu Soyer

jprdl

użytkownik usunięty

Po dzikiej reprywatyzacji Patryk Jaki musi usiąść do Barczyka.

Dlaczego nasze pieniądze są marnotrawione na nieudolne podrabianie Wesa Andersona, stokroć gorsze, bo bełkotliwe i niekonsekwentne?

Nie płakałam po PISFie.

ocenił(a) film na 1

Mi się wydaje że Szkoła Filmowa już dawno straciła jakikolwiek rozum i godność człowieka. Wsparli produkcję skandalicznie chujowego filmu i dobrze wiedzą jaki ten film jest, a mimo to promują go. Wydaje mi się strategicznie i dobrze wizerunkowo było by udawać że to coś nigdy nie powstało. No ale widocznie słowo "Filmówka" nie ma być synonimem jakości. Wstyd i katastrofa dla miasta, że to coś będzie w kinach.

"Nie płakałam po PISFie." - a może powinieneś, bo ten film był składany do PISFu i nie odstał dofinansowania. Jakbyś się przyjrzał to kasę na niego wyłożyła Szkoła Filmowa. Zresztą w ten sam sposób powstały jeszcze dwa filmowe dyplomy: "Kryształowa dziewczyna " Artura Urbańskiego i "Śpiewający obrusik" Mariusza Grzegorzeka. Ten film powinieneś oceniać na tym tle. Tak się zastanawiam, dlaczego te dyplomy robią jakieś stare pierniki, którym średnio poszło w świecie kina, zamiast jakiegoś młodego studenta, który czymś zabłysnął.

A czemu 8?

PISF jest beznadziejny, ładować kasę w gatunki s-f i przygodowe bo takie filmy są nam potrzebne.

" podrabianie Wesa Andersona, stokroć gorsze, bo bełkotliwe i niekonsekwentne"

Przecież to jest precyzyjny opis twórczości Wesa Andersona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones