PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9680}

Spacer w chmurach

A Walk in the Clouds
7,3 27 607
ocen
7,3 10 1 27607
5,7 3
oceny krytyków
Spacer w chmurach
powrót do forum filmu Spacer w chmurach

Do połowy było mniej więcej OK, ale potem zaczęło się robić coraz gorzej. Infantylizm atakował okrutnie, a scena pożaru winnicy, w której krzaki winogron odpalają się od siebie jak sosny polane napalmem, to istna katastrofa. Jak ktoś chce ciepłego filmu z winnicą w tle to stanowczo polecam "Dobry rok" zamiast tego festiwalu naiwności.

ocenił(a) film na 5
KarolZet

Oczywiście "Dobrze się zaPOwiadało...". Wybaczcie błąd.

ocenił(a) film na 3
KarolZet

zgadzam się. Totalna porażka, a Reeves to taka ci*ka niewydymka. Nie wiem na jakiej podstawie on w ogóle dostaje kolejne propozycje filmowe. Bo co? Bo ma rozpoznawalną twarz i jest trochę przystojny? A w tym filmie, to już przeszedł samego siebie.

KarolZet

Nagła zmiana "teścia" w kochającego i czułego też nienormalna. O łatwopalnych krzakach nie wspominam - dziwi mnie że ogrzewali je gejzerami ognia skoro tak łatwo się zajmowały :)

ocenił(a) film na 3
KarolZet

Mam podobne odczucia. Na początku (przez jakieś 30 minut) film zapowiada się ciekawie, ale potem już nie da się tego za bardzo oglądać. Wymęczyły mnie te przyśpiewki i tańce. A mógłby to być fajny film. Znani aktorzy (Keenu Reeves, Anthony Quinn) to za mało. Zabrakło trochę pomysłu na fabułę. Jednak nie polecam.

ocenił(a) film na 3
KarolZet

Z tym napalmem trafiłeś w duchę!:)

ocenił(a) film na 3
Madzia 34

w dychę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones