PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596332}
2,3 279
ocen
2,3 10 1 279
Sparrow
powrót do forum filmu Sparrow

Widać było, że twórcy chcieli stworzyć typowy slascher, ale wyszło im to wręcz fatalnie. Złe jest w tym filmie wszystko, począwszy od banalnego pomysłu, sztucznej gry aktorów i dennych dialogów, które były denerwujące na tyle, że odechciewało się dalszego oglądania. Na prawdę nie rozumiem, co może się w tym horrorze podobać. Totalna porażka. Momentami nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać. Możliwe, że to i to byłoby odpowiednie do sytuacji.

OddThomas

Powiedziałbym inaczej: Widać, że twórcy chcieli stworzyć typowy slasher, stworzyli typowy slasher, i jak to w przypadku typowych slasherów - wyszło kiepsko. Czas na takie filmy minął kilkadziesiąt typowych slasherów temu. Co lepsi twórcy zauważyli to i kręcą slashery w celu zabawy konwencją, bo poważne podejście do tego gatunku skutkuje takimi potworkami jak właśnie Sparrow.

marakeusz

Stworzyli typowy slascher, w którym przerażają aktorzy i ich denne dialogi. Wiadomo, że sama konwencja jest już przestarzała, ale zastanawiam się , co by było gdyby aktorstwo było na wyższym poziomie.

ocenił(a) film na 2
OddThomas

''slascher'' <<<--- ????? Nie znam takiego gatunku. Z tego, co wiem, są slashery, a ''Sparrow'' do najlepszych nie należy, ale to może przez to, że i ja zagorzałą fanką tego gatunku horrorów nie jestem i film Stu­chlika w ogóle do mnie nie trafił... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones