PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704}

Speed 2: Wyścig z czasem

Speed 2: Cruise Control
5,3 38 574
oceny
5,3 10 1 38574
3,2 6
ocen krytyków
Speed 2: Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Speed 2: Wyścig z czasem

7/10

ocenił(a) film na 7

Dobre kino akcji z piekna Sandra

ocenił(a) film na 10
ivan344

tak zgadzam się, tylko wolałabym gdyby 2 części Speeda też zagrał Keanu Reeves szkoda że go nie było:(

dragofen

Mi też się strasznie podoba. Nie rozumiem opinii niektórych, że to totalna klapa, wielkie nieporozumienie itp. Jedyne zastrzeżenie budzi, spore podobieństwo fabuły SPEEDa 2 do TITANICA, ale może to moje subiektywne odczucie? W każdym razie gra aktorska jest ok, Sandra, oczywiście gdzie by nie wystąpiła, robi furrorę i tu było podobnie. 8 / 10

aqata

wg mnie prawie tak dobry jak jedynka

ocenił(a) film na 5
aqata

Fabuła podobna do Titanica? Teraz już mnie nie dziwi fakt, że podobał Ci się Speed 2. Moim zdaniem w najlepszym razie można powiedzieć o tym filmie, że jest przeciętny. I nawet Sandra niestety go nie ratuje. A jak napisała Anda00 - do jedynki się nawet nie umywa

ocenił(a) film na 8
aqata

Oczywiście! Akcja, rozmach, ujęcia, bardzo dobre kino akcji, a jak tu czytam te narzekania malkontentów to mam wrażenie, że inny film oglądali

ocenił(a) film na 4
ivan344

Owszem film da się jakoś obejrzeć, ale w porównaniu z fabułą i świetną grą Reeves'a z pierwszej części, to nie ta sama półka.
Dobrze, że chociaż Sandra się ostała ;) trochę ratuje.

ocenił(a) film na 4
ivan344

do jedynki się nie umywa

ocenił(a) film na 8
ivan344

Całkowicie się zgadzam. Akcja non stop, żadnej nudy, świetne ujęcia, mnie się bardziej od jedynki podobał, bardziej widowiskowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones