PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704}

Speed 2: Wyścig z czasem

Speed 2: Cruise Control
5,3 38 594
oceny
5,3 10 1 38594
3,2 6
ocen krytyków
Speed 2: Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Speed 2: Wyścig z czasem

No i ten tekst:
Andy wracaj! jesteś moją zakładniczką...

ocenił(a) film na 6
Zakeri

Tak , faktycznie to było troche przerąbane, mimo iż śruba cały czas "zamiatała" ale myślę, że by musiała by mieć moc promu kosmicznego by spowodować, sunięcie statku po ziemi! :/

Zakeri

Film miał parę fajnych tekstów, ale niestety to byłoby wszystko.

ocenił(a) film na 3
Zakeri

Oj, tak....
cały film to porażka. Tylko dlatego, że Bullock grała w tym filmie daję 3. Tak to by była pałka!

ocenił(a) film na 2
Zakeri

Tak to jest jak się goni bezmyślnie za kasą a w zamian nie ma się bladego pojęcia co zaoferować ludziom za tą kasę , którą płacą zachęceni jedynką ...

ocenił(a) film na 2
Zakeri

Mnie chyba wszystko dobiło, a najbardziej wyjątkowo irytująca Sandra (jak nigdy) oraz pierścionek na koniec filmu. No tylko pogratulować pomysłu na drugą część, zupełnie nie potrzebną.

ocenił(a) film na 6
djrav77

sprawa jest prosta speed1 zarobił kupę szmalu i w kinach było full ktoś pomyślał że można wycisnąć jeszcze więcej no ale... w 1 był porwany autobus no nie tego nie możemy powtórzyć!! coś większego trzeba- mam pomysł! wycieczkowiec! zakrzyknął scenarzysta. a potem jakoś poszło. a co do praw fizyki w filmach polecam wanted-ścigani kule skręcają buhahaha albo jakiegokolwiek bonda tam to rządzą bzdety a ludziska do kin walą robią sparingi o bilety
pozdrawiam
P.S ciekawe co by porwano gdyby (nie daj boże) powstała część nr3? Twoja sugestia z pociągiem była niezła

filmoborix

Pociąg? Podziwiając wyobraźnię scenarzystów przy pierwszym sequelu, w kolejnym niechybnie padłoby na... pierwszy komercyjny lot w kosmos tymi samolocikami od Bransona czy jak mu tam. O tak, to byłby dopiero Speed!

Zakeri

Hehe, albo Annie machająca piłą spalinową przed ludźmi którzy chcieli przejść:
-Cofnij się!!
-Co?!?
-Zabierz tę piłę!!!
-Aha! Przepraszam!
To było mistrzostwo idiotyzmu :D Ale w tym filmie rzeczywiście pełno żałosnych momentów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones