PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704}

Speed 2: Wyścig z czasem

Speed 2: Cruise Control
5,3 38 574
oceny
5,3 10 1 38574
3,2 6
ocen krytyków
Speed 2: Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Speed 2: Wyścig z czasem

Mi sie najbardziej podobał fragment, gdzie Annie (sandra), chciała pomóc pasażerom
uwięzionym w zamkniętej części statku. Znalazła piłke mechaniczną, wymieniła ją na
większą, potęzniejszą i mocniejszą, po czym rozcięła drzwi.

ocenił(a) film na 4
aqata

a mi sie nic nie podobało bo 2 to była pomyłka bo brakło mi keana tak jak w jedynce;) ale dosc dobre było jak statek taranuję miasto;) ale nie podobała mi sie ale tą scene dało sie przełknąć;)

ocenił(a) film na 6
aqata

Scena gdy przed Annie wyjeżdża identyczny autobus GM co w jedynce (posiada numer 2526).

ocenił(a) film na 8
Krzychu_800

"Wjazd" w tankowiec i do miasta

Super_Monisia

Tym wjazdem w miasto to taka bzdura że hej. W ogóle tak daleko by nie dopłynął tylko osiadł na mieliźnie. Taki statek ma paręnaście metrów zanurzenia. Nikt mi nie powie ze na tej przystani z drewna (a więc pale mogły mieć maksymalnie 5 metrów) w miasteczku było tyle metrów do dna.

ocenił(a) film na 5
aqata

Napisy końcowe.

ocenił(a) film na 8
aqata

Dla mnie sceny z "wjazdem" w tankowiec i do miasteczka! Znakomicie to wyszło, zresztą widziałam ten statek jak przypłynął do Polski

Super_Monisia

Jak wyżej napisałem nierealna scena z wpłynięciem w to miasteczko. Za mała głębokość żeby ten statek tak daleko dopłynął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones