PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 911
ocen
7,2 10 1 157911
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

W przeciwienstwie do poprzednich odslon Pajaka, tym razem z wielka atencja i zainteresowaniem sledzilem fabule od samego poczatku po.... koniec napisow koncowych

ocenił(a) film na 9
sp1n

Ja mam problem czy lepszy jest Homecoming, czy Spider-Man 2 .

ocenił(a) film na 8
Flinston1987

Jeszcze nie obejrzałem, ale po zwiastunie przeraża mnie jak bardzo ten film odbiega od komiksów. To na pewno niezły film z superbohaterami, ale ta historia w ogóle zdaje się nie być historią Petera Parkera. Jeśli chodzi o serie filmowe to Amazing Spider-Man z Andrew Garfieldem był najbliżej oryginału. Zaskoczony jestem jak silny wpływ na obecny krajobraz Marvela ma Iron Man i po zwiastunie widzę, że nawet w Spider-Manie odciska ogromne piętno.

ocenił(a) film na 10
Pipes

W komiksach relacja Tony Stark - Peter Parker wyglądała podobnie jak w filmie, coś ala ojciec-syn. Z tego co widziałem to film jest bardzo blisko komiksu.

ocenił(a) film na 8
Claren

Chyba czytałeś inne komiksy o Spider-Manie niż ja, a ja czytałem "The Amazing Spider-Man"- w Polsce z lat 70.

ocenił(a) film na 9
Pipes

"... i po zwiastunie widzę, że nawet w Spider-Manie odciska ogromne piętno." - Ja już byłem więc napiszę, że wg Mnie jesteś w ogromnym błędzie tak sądząc już przed seansem. Ciekaw jestem jakie będziesz miał zdanie na ten temat po filmie.

ocenił(a) film na 8
sp1n

... a środkiem do tego okazało się pozbawienie Petera i jego Spider-mana całego kanonicznego originu. Jest luźniej, bo nikt nie wspomina o wujku Benie, na Peterze nie ciąży poczucie winy za jego (ani nikogo innego) los, a i za bardzo nie musi się martwić o biedną ciocię May (już nie tak sędziwą i wymagającą opieki jak kiedyś) i materialną sytuację rodziny, bo przecież jest stypendium od Starka, więc o odpowiedzialności jeszcze nikt nie wspomina. Do tego domowy strój zdążył zamienić na unowocześnione wdzianko od Starka.

Ale fakt - film ogląda się świetnie. Do mnie znacznie badziej przemawia "Amazing Spider-man" i Andrew Garfield w roli Petera, ale na "... homecoming" bawiłem się świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones