PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 157 911
ocen
7,2 10 1 157911
7,2 33
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Tylko Polacy potrafią tak słabo ocenić grę naprawdę dobrego aktora, jakim jest Tony Revolori, tylko dlatego, że nie wygląda jak komiksowy wzór swojej postaci. Osobiscie uważam, że Tony jest świetnym Flashem, pasującym do obecnych realiów, w których przemoc fizyczna przestaje być problemem, a dużo bardziej powszechna staje się przemoc psychiczna.

ocenił(a) film na 8
99sprincess

(nie widziałem homecoming) To samo bylo z Kylo Renem w Przebudzeniu Mocy. Czy zagral on źle swoja role? Moim zdaniem bardzo dobrze, ale to widownia chciała BadAssa...

użytkownik usunięty
99sprincess

No właśnie nie był aż tak zły, fakt raził bardzo casting no ale swoją rolę zagrał nieźle. Bardziej mnie wkurza, jak ktos mówi że to najbardziej komiksowy SM. To najbardziej chyba nowoczesny Spider-Man, bo z komiksem nie ma nic wspólnego...

No i gorsza była Zendaya. Do bólu sztuczna no i mega irytująca w tym filmie.

ocenił(a) film na 9

co do zgodności z komiksami, to wydaje mi się, że Homecoming jest mieszanką wszystkiego, ale najwięcej bierze chyba z Ultimate

ocenił(a) film na 8

Właśnie postać Michele/MJ miała być taka... bardzo irytująca laska która obserwowała Petera.
A co Zandayi... mało było jej w filmie więcej szumu wokół aktorki. Tyle

99sprincess

Tylko Polacy? Jakbyś się wysilił i poszukał na TY to byś zauważył, że tam też Amerykanie krytykują wybór aktora.

ocenił(a) film na 4
99sprincess

Nie, nie tylko dlatego dostał tak słabe oceny xD

99sprincess

Już pomijając dobór to on grał fatalnie. Przez cały film mina jak srający pies na pustyni. Aktorstwo na poziomie trudnych spraw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones