PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646718}
6,7 537
ocen
6,7 10 1 537
Spike Island
powrót do forum filmu Spike Island

Czy ktoś jeszcze zna filmy o podobnej tematyce? Ogólnie o filmy rozgrywające się w latach '90. na
Wyspach.
Dotychczas udało mi się tylko zobaczyć "24 hour party people", "Weekender" (o kulturze rave) i "No
distance left to run" (dokument o Blur) i takie klasyki jak "Trainspotting" czy "Human traffic". O kulturę
z tamtego okresu zahacza również
serial "My mad fat diary". Będę wdzięczna za wszelkie sugestie ;)

EatTheRainbow

Może nie do końca o to Ci chodzi ale polecam dokument "Live forever rise and fall of britpop"

robespierre1987

Dzięki wielkie :)

ocenił(a) film na 7
EatTheRainbow

Myślę, że może Ci się spodobać jeszcze "The Stone Roses: Made of Stone" (dokument o niedawnej reaktywacji The Stone Roses) oraz "Pulp: A Film About Life, Death & Supermarkets" :) , a także nieco starszy "Idol"
(Velvet Goldmine) z 1998 r. z Ewanem McGregorem i Christianem Bale.

backlit2

"Idola" widziałam ;) ale te dwa o których wspominasz postaram się gdzieś dorwać, na pewno warto, szczególnie ten o Pulp. podobno był niedawno na youtube wrzucony na 24 godziny, ale nie mogłam go odpalić, bo nie można było tego zrobić w moim kraju ;d a nawet zmieniłam na UK!

EatTheRainbow

Temat sprzed 9 lat ale ze swojej strony polecam "Beats" z 2019 w reżyserii Briana Welsha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones