PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341420}

Spirala życia i śmierci

The Deaths of Ian Stone
5,4 4 019
ocen
5,4 10 1 4019
Spirala życia i śmierci
powrót do forum filmu Spirala życia i śmierci

Dobry

ocenił(a) film na 7

Dupy nie urywa ale można obejrzeć. Jak na horror to mało przerażający. Sceny zabijania ludzi były obrzydliwe a nie straszne. Najbardziej się bałam tego widoku jak robili mu zastrzyki :P Arcydzieło to nie jest ale nie żałuję że obejrzałam :)
Aha, a poza tym główny bohater ładny, więc jak są nudne sceny to jest na kogo się pogapić :D

ocenił(a) film na 6
Annie_15

No i ta brunetka (Jaime Murray) też śliczna :D Zgadzam się, film nie jest arcydziełem, ale od biedy można obejrzeć. Ogólnie może być.

ocenił(a) film na 3
trancefan1986

"od biedy" - to dobre stwierdzenie. skrajnej biedy. bo teksty są tak sztucznie wzniosłe, tak nadęte, jakby z horrorku klasy Y chciano przy okazji zrobić szekspira. nagle z chwili grozy czy sceny śmierci przejście , nie że płynne - drastyczne przejście, do scen pseudoromantycznych . zlepki aforyzmów i ton aktorów, jakby usilnie próbowali zagrać Konrada z III części "Dziadów" lepiej od Holoubka, ale, kurna, mieli przy tym jakieś problemy żoładkowe. nie drażniła was sztucznie uśmiechnięta przez 99% filmu twarz tej (fakt, max seksownej ;p) brunetki? to z kolei próba wrzucenia złej "królowej śniegu" do kiczowego amerykańskiego kina :) i kolesie w lateksowych płaszczach, okularkach... jakaś parodia agentów z "Matrixa" :)

zlepka całego gówna tego świata. ze wzniosłymi rozmowami. i aktorem od głównej roli, któr każdą emocję grał tak samo - rozdziawiając usta i ruszając żuchwą :D

3/10, z racji, że mam dobry humor

ocenił(a) film na 3
protectore

* całym gównem... z wyłączeniem Matrixa, który gównem nie jest :)

ocenił(a) film na 4
protectore

Słaby ale daje radę obejrzeć ;) 4/10. I nie porównywałbym tu roli Jaime Murray do roli jaką zagrała Charlize Thheron w Snow White and the Huntsman ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones