PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433433}

Spirit - Duch Miasta

The Spirit
5,4 21 864
oceny
5,4 10 1 21864
2,4 5
ocen krytyków
Spirit Duch Miasta
powrót do forum filmu Spirit - Duch Miasta

Gość myślał ze jak zrobi film w podobnych barwach do Sin CIty to sukces murowany, a tak naprawdę film ten mozna podsumowac w 3 słowach: kiepski, kiepski, kiepski.

ocenił(a) film na 10
orcinus21

TYLKO ŻE TEN GOŚĆ JEST WŁAŚNIE TWÓRCĄ SIN CITY WIĘC TROCHE SZACUNKU.

ocenił(a) film na 3
Mateo_SF

Pisząc swoją wypowiedź wiedziałem, że jest on twórcą SInCity (które mi się bardzo podobało), Chodziło mi o coś innego, że gość chyba myślał, że jak zrobi film kolejny w podobnym stylu, barwach i klimacie to, że musi być super. Okazuje się, że niekoniecznie.

Zresztą - "trochę szacunku" - jeśli ktoś zrobił dobry film a pozniej zrobił słaby to czy powinienem mieć szacunek? Dla człowieka tak ale nie dla filmu skoro mi się nie podoba. Mieć szacunek dla kogoś jako osoby a dla filmu który zrobił to dwie historie.

ocenił(a) film na 10
orcinus21

spoko myślałem że nie wiesz kto nakręcił Ducha Miasta. Ja szczerze go jeszcze nie oglądałem. A każdy reżyser chyba musi mieć film lepszy i gorszy.

ocenił(a) film na 7
Mateo_SF

Sin City wyreżyserowali Robert Rodriguez i Frank Miller, obaj również napisali scenariusz (oparty zresztą na komiksie Millera), natomiast Spirit jest wyreżyserowany tylko przez Franka Millera. Tak dla waszej wiadomości.
Spirit dobry, Sin City genialny (bo Willis, wiadomo;) )

ocenił(a) film na 5
orcinus21

co taki koleś miler moze wiedzieć o komiksach, byly premier polski i sld

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones