PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433433}

Spirit - Duch Miasta

The Spirit
5,4 21 866
ocen
5,4 10 1 21866
2,4 5
ocen krytyków
Spirit Duch Miasta
powrót do forum filmu Spirit - Duch Miasta

Od kiedy to..

ocenił(a) film na 4

Od kiedy to pociski lataja pod woda?

Balrogos

Skoro w nowym Star Treaku w stanie nieważkości wszystko może spadać na dół to i tutaj pociski umieją latać pod wodą.
W Hollywood podobno panują inne prawa fizyki ;-) ;-) ;-)

ocenił(a) film na 6
Balrogos

Przecież jak wystrzelimy pocisk to normalne, że będzie leciał też pod wodą, wolniej bo opór jest większy ale jednak.

ocenił(a) film na 4
fredaser

nope

ocenił(a) film na 6
Balrogos

Serio? W jakimkolwiek filmie, kiedy strzelano do kogoś pod wodą, to przecież kule też tam leciały. To jak, kule przy zetknięciu się z wodą powinny się zatrzymać?

ocenił(a) film na 4
fredaser

Tak dlatego ze woda przy duzych predkościach jest twarda jak beton dlatego ludzie skaczcy z wysokich mostów nieprzezywali.

Im wiekszy kaliber i wieksza sila szybkosc pocisku tym szybciej sie on zatrzyma w wodzie.

Nawet testowali ten mir Pogromcy Mitow na DC :) https://www.youtube.com/watch?v=Mz148iX3CAk

Im mniejsza sila np z mniejszych pistoletow tym penetracja wody wieksza :)

ocenił(a) film na 6
Balrogos

No właśnie, ale przecież nie zatrzyma się od razu, czyli możliwe jest, że pociski polecą pod wodą jakąś tam odległość, zależnie od tego z jakiej broni strzelano.
Dzięki za filmik ;)
Czytałeś komiks o Spiricie?

ocenił(a) film na 4
fredaser

Wiekszosc broni wytraca swoja predkosc od okolo 50cm-1m zalezy jaki kaliber pocisk itp ale nie ma tak ze lataja pod woda nie wiadomo jak :D. Dlatego wymyslono harpuny

ocenił(a) film na 6
Balrogos

Ciekawe, dzięki za wyjaśnienia. Całe życie żyłem w błędzie :)
I podtrzymuję pytanie, czytałeś komiks o Spiricie?

ocenił(a) film na 4
fredaser

Ah a nie po 1 pewnie trudno dostac taki komiks, a po 2 pewnie nie wiedzial gdzie bym znalźć od początku w zatoce piratów czy innych miejscach.

ocenił(a) film na 6
Balrogos

Ok. Chodzi mi głównie o to, jak to zostało przedstawione w tym komiksie właśnie. Komiksy rządzą się swoimi prawami. Ja też go nie czytałem, więc to tylko domysły.
Ale dzięki za uświadomienie mi, że się myliłem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones