PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138841}
7,4 96
ocen
7,4 10 1 96
Spirits of the Air, Gremlins of the Clouds
powrót do forum filmu Spirits of the Air, Gremlins of the Clouds

Hipnotyzujący...

ocenił(a) film na 8

...poruszający i przytłaczyjący, to pierwsze przez kapitalną ambientową muzykę, ostatnie - głównie przez scenarię nieskończonej pustyni, pozostałości po niegdysiejszych cywilizacjach... Historia w zasadzie niezbyt oryginalna, za to postacie jak najbardziej. Ogółem naprawdę niezły film, polecam serdecznie.

grisnir

hej, zostawiłam Ci wiadomość prywatną - jak byś mógł odpisać. Gdzie widziałeś ten film?

ocenił(a) film na 8
Eleonora

hej

nie wiem jak się odpisuję przez filmweb, dlatego piszę tutaj. Film ściągnąłem parę lat temu przez eMule, trochę mi to zajęło ale w końcu się udało. przezornie nagrałem go na cd. jak chcesz mogę zgrać obraz i umieścić na RS.

grisnir

O byłoby super. Heh nie wiedziałam, że to Ty i wysłałam Ci trochę śmieszną wiadomość na priw. To przez to Twoje miejsce pobytu.

A co do prywatnych wiadomości to patrz na górę strony - przy malutkim Twoim avatarze (tej miniaturce) i nicku masz napis "wiadomości" i na to kliknij i tam jest odpowiedz też.

grisnir

Proszę o namiary na ten film (jeśli został już umieszczony w sieci).

Sinful_Smuggler

A weź luknij wiadomość prywatną - napisałam do Ciebie - patrz u góry strony pośrodku.

Eleonora

Hmm, coś jest nie tak z tymi privami;D Ale nic to, znalazłem linki do poszatkowanej na 7 części wersji Rapid Share (jak mniemam wklejałaś właśnie te). Źródło: http://www.surrealmoviez.info/ Polecam i dziękuje za wysiłek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones