PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538326}

Spisek

The Conspirator
6,9 7 257
ocen
6,9 10 1 7257
7,0 4
oceny krytyków
Spisek
powrót do forum filmu Spisek

Spisek to typowy film "sądowy", próżno szukać tu pościgów, i tego typu "fajerwerków", ale swą fabułą, a przede wszystkim budową tempa akcji wciąga widza (mnie przynajmniej) bez reszty. Może gdyby trwał troszkę krócej byłoby to z korzyścią dla wszystkich, a tak są chwile, że staje się ciut monotonny. U mnie naprawdę mocne 6 na 10.

robben76

No ja też przysypiałem ale ogólnie spoko - przypominał film JFK.
Co do treści Lincoln sam nie był święty to i po jego śmierci wieszano bez opamiętania. "Najlepsze" że synalek który w to wszystko matkę wpakował w ogóle nie został skazany.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

Fakt, osobie winnej (znów) się upiekło. Ogólnie film całkiem spoko. Wesołych Świąt

robben76

Nawzajem :)

ocenił(a) film na 7
robben76

Ten film to swego rodzaju rozliczenie z ciemną kartą historii Stanów Zjednoczonych. Z mojej perspektywy film ciekawy, bo do tej pory amerykańska kinematografia dokonywała samokrytyki głównie w kwestii niewolnictwa i segregacji rasowej.
Jedne co mnie dziwi to że Robyn Wright nie dostała choćby nominacji do Oscara za swoja kreację.

ocenił(a) film na 6
dzikakulka

Zgadzam się co do roli Wrighta - w pełni zasłużył chociaż na nominację do Oscara, cóż inne filmy były zapewne bardziej "forowane" przez dystrybutorów. Szkoda, bo rola naprawdę dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones