PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587227}

Spluwy, dziewczyny i poker

Guns, Girls and Gambling
5,4 1 997
ocen
5,4 10 1 1997
Spluwy, dziewczyny i poker
powrót do forum filmu Spluwy, dziewczyny i poker

jeśli ktoś lubuje się w filmach Q. Tarantina, to śmiało polecam. genialne kino akcji z domieszką humoru. a do tego niebanalna fabuła i liczne zwroty akcji. i jeszcze dobre aktorstwo

ocenił(a) film na 6
kryslav

Chyba cie poje..alo czlowieku :D Jezeli ty tu widzisz chociaz odrobine tarantina to pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
MarcinAkaMariano

no to dzięki za pozdrowienia

ocenił(a) film na 6
kryslav

Straszne gówno z dobrą obsadą. Koło filmów Tarantino to może stało na półce w wypożyczalni i tyle. Po 40 minutach nie mogę już znieść tej naciąganej historyjki z żenującymi żartami. Przebrne jednak, być może coś mnie jeszcze miło zaskoczy?

ocenił(a) film na 9
kryslav

Popieram, wbrew mądym inaczej

kryslav

pastisz pastiszu, sprawnie zrealizowany

ocenił(a) film na 4
kryslav

Jak by Tarantino przeczytał ten komentarz i zobaczył, że porównałeś ten film do jego filmów strzelił by sobie w łeb.

ocenił(a) film na 9
Hanzo30

a może jemu, jak i mnie, spodobał się ten film? to też byłbyś taki mądry?

ocenił(a) film na 4
kryslav

Tak się składa że uwielbiam filmy Tarantino naprawdę jestem jego wiernym fanem, ale ten film to dla mnie dno. A twoje zdanie na temat tego filmy mnie nie interesuje. Lecz jak sam Quentin by się o nim wypowiedział chętnie bym posłuchał.

ocenił(a) film na 9
Hanzo30

skoro nie interesuje Cię moje zdanie na temat tego filmu, to nie czytaj moich wypowiedzi i nie komentuj ich

ocenił(a) film na 4
kryslav

Chyba się nie rozumiemy. Twoje zdanie nie interesuje mnie od momentu przeczytania komentarzu na temat tego filmu, ponieważ jest miedzy nami spora różnica gustów skoro tak nisko oceniasz filmy Tarantino porównując ten film do filmów Q.T. nie masz pojecie o jego filmach. Wygląda to tak jak byś nie doceniał albo nie znał jego filmów. ehhh nie chce się kłócić nic do Ciebie nie mam bo każdy ma swój gust i swoje zdania, a ja właśnie wyraziłem swoje zdanie. A o gustach się nie dyskutuje pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Hanzo30

Akurat QT lubi takie kino. Co drugi na tym portalu uważa się za znawce, a różnie z tym jest. Szczekacie bezmyślnie w tym temacie. Film jest co najwyżej ciekawy, ale można znaleźć tam wiele smaczków. Lubię taki klimat, mniejsza kto kogo kopiuje - teraz robi to każdy.

ocenił(a) film na 4
Troublesome

Ja nie szczekam, każdy ma swój gust mi się ten film nie podobał. to już sto razy lepszy w podobnym klimacie jest film "Przekręt" z 2000 roku. I nie uważam się za znawcę, ale te porównanie naprawdę było nie na miejscu i nawet laik zobaczy to gołym okiem.

ocenił(a) film na 6
kryslav

Powiedziałbym że ten film ma bliżej do Rodrigueza niż Tarantino.

kryslav

Hahahaha toś mnie rozbawił, czemu mało doświadczeni kinomani każdy gangsterski film porównują z Tarantino w dodatku mówiąc że podobny, to szok i skandal, Tarantino ma super dopieszczone teksty w tym filmie raczej takie które rozbawią tylko dzieci z podstawówki. Proponuję kubeł zimnej wody na głowę.

ocenił(a) film na 9
Zajcevv

nie porównuję każdego gangsterskiego filmu do twórczości Tarantina. a po "primo uno", to nie jest film gangsterski, jak napisałeś. a po "primo sekundo", nie wiem, skąd twierdzenie, że niedoświadczony kinoman ze mnie?

kryslav

:D z Tarantino to chyba jest tylko to że ktoś go chciał zajeboscie podrobić!! Od samych napisów widać.
Mi było by wstyd Tarantino tak plagiatować i to jeszcze tak nieudolnie,,sztucznie i na siłe!

użytkownik usunięty
kryslav

Nie, nie, nie... po stokroć NIE!
Brak polotu, a dowcipy rodem z sitcomu i tylko śmiechu z puszki brak...

ocenił(a) film na 3
kryslav

Drogi Kryslavie ja skomentuję to w ten sposób:

"Jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś pijany - nie przejmuj się. Gdy usłyszysz to po raz drugi - możesz zlekceważyć ten fakt. Jeśli jednak powie to ktoś po raz trzeci - idź do domu i połóż się spać".

Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
rihoo

Drogi/Droga rihoo, jak już strzelasz takimi mądrościami, to i ja nie będę gorszy:
"Nie zawsze większość ma rację"
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
rihoo

Pięknie powiedziane. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
rihoo

Ciekawe powiedzonko, tylko że człowiek inteligenty sam wie kiedy jest pijany ograniczonemu trzeba to podpowiedzieć.

ocenił(a) film na 6
kryslav

Prawda. Można sobie na luzie przy papierosie i piwie obejrzeć. Fajna rozrywka. Szkoda, że tak mało Oldmana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones