PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30721}

Spokojnie, to tylko awaria...

Airplane II: The Sequel
7,0 15 404
oceny
7,0 10 1 15404
6,6 5
ocen krytyków
Spokojnie, to tylko awaria...
powrót do forum filmu Spokojnie, to tylko awaria...

Idziemy na wieżę! - nie mamy wieży - a co mamy? - mostek.... ten film to jeden wielki gag i masa genialnych tekstów!

ocenił(a) film na 6
Yakamoto

Ja tak tego nie widzę. Patrząc na ten film nie można nie porównywać z pierwszą częścią czyli "Czy leci z nami pilot".Mało było nowych żartów,sceny się wręcz powtarzały,nie wiem czy wynika to z braku pomysłu ale fakt faktem całość się przejada. Pierwsza część super natomiast ta troche lipa.

ocenił(a) film na 9
worldstrongestman

Szczerze mówiąc niespecjalnie Cię rozumiem - tam prawie wszystkie żarty były nowe, trudno było mi tam znaleźć podobne do tych z pierwszej części. Motyw domu wariatów, biuro informacji, wykrywacz metalu - gdzie to miałeś w jedynce? Sorki, ale tu się z Tobą nie zgodzę, aczkolwiek film nie musi Ci się podobać, to rzecz gustu

ocenił(a) film na 6
Yakamoto

Aż nie wierzę w to co piszesz..A ta kolejka do kobitki która zeznaje? Przecież to jak bliźniacza scena z pierwszej części, slang tego murzyna. Nie mówiąc już o tym że cały schemat filmu jest taki sam. Mianowicie para głównych bohaterów choć się kocha to rozstali się i wracają wspomnieniami do chwil kiedy byli razem. On jest u szczytu załamania nerwowego,zanudza innych opowieściami a ci strzelają sobie w łeb.. Jedno i to samo.
Dokładnie rzecz gustu ale nie możesz negować tego że fakt faktem te sceny są do siebie bliźniaczo podobne.

ocenił(a) film na 9
worldstrongestman

Ale przecież to była kontynuacja i właśnie po to były te sceny - co mieli pokazać? Film jak płyną na ryby?:) Dzięki temu zabiegowi czuło się, że to jest dalszy ciąg. Gdyby główny bohater nagle okazał się nagle wesołym, bezproblemowym optymistą to wtedy byłoby to dziwne

ocenił(a) film na 6
Yakamoto

No to tłumaczysz tylko motyw główny a slang murzyna,kolejki które chcą dołożyć tej klientce.To żarty powtarzalne które zwyczajnie sie nudza..

ocenił(a) film na 6
Yakamoto

Poza tym nikt nie mówi że ma być bezproblemowym bohaterem. Jest wiele zabiegów mogących to ukazać a nie tylko nudnawe retrospekcje.

ocenił(a) film na 9
worldstrongestman

No cóż mam napisać? Ja odbieram to tak jak napisałem wcześniej, tę część wolę jeszcze bardziej, bo jest jeszcze więcej gagów i nic już tego pewne nie zmieni. Brakuje mi tylko L. Nielsena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones