PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30721}

Spokojnie, to tylko awaria...

Airplane II: The Sequel
7,0 15 420
ocen
7,0 10 1 15420
6,6 5
ocen krytyków
Spokojnie, to tylko awaria...
powrót do forum filmu Spokojnie, to tylko awaria...

nienajgorszy ale .....

użytkownik usunięty

Zbyt dużo kalkomanii z części 1 bym mógł to dzieło w pełni docenić :/ niestety, wiecej inwencji panie finkleman!!!

ocenił(a) film na 5

5/10

Słabe! Kilka śmiesznych momentów i tyle.

ocenił(a) film na 6
LA4

Na podobnym poziomie co część pierwsza według mnie, może trochę ciut lepiej.

W porównaniu do pierwszego filmu, gdzie wzięto na warsztat filmy wojenne i katastroficzne - tutaj jest wiele więcej odnośników do Sci-Fi - nie wspominam oczywistych ET czy Gwiezdnych Wojnach, ale przewijają się subtelne żarty ze Strefy Mroku czy Odysei Kosmicznej, które, choć w lata 80-tych robiły karierę dziś są nieco zapomniane i można nie zajarzyć, że w minutach 34-35 pojawiają się odniesienia do tych produkcji.

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się z założycielem tematu. Kiedyś oba filmy leciały tydzień po tygodniu w TVN7, i o ile na "Czy leci z nami pilot?" uśmiałem się niesłychanie, to oglądając "Spokojnie..." miałem wrażenie, jakbym jadł kotleta odgrzewanego w mikrofalówce. Powtórzył niemal wszystko, tylko, że akcja działa się w kosmosie. Gdybym nie widział pierwszego z tych filmów, to OK, ale w takim przypadku... Ech, "kopiuj - wklej" i niewiele więcej.

Mnie bawł bo widziałam go najpierw a potem "Czy leci..." gdyby nie to ocena byłaby chyba inna. Kalkomania dla tych raczej co nie widzieli pierwszego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones