PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870495}

Sponsor

Sugar Daddy
5,5 558
ocen
5,5 10 1 558
Sponsor
powrót do forum filmu Sponsor

To film o skutkach nieobecności ojca, o porzuceniu. O tym, że nie ważne jak dobrze chcą dla Darren i co jej mówią kobiety, bo ona poszukuje potwierdzenia własnej wartości w oczach mężczyzn. O szukaniu własnego głosu i o stawaniu na własne nogi.

PaniKamelli

ale sponsoring to pewnie w 90% skutek nieobecności ojca

ocenił(a) film na 9
marcin_lendzion

skutek braku środków na życie. ten sponsoring był metaforą i odpowiedzią, jakim lowelasami są podstarzali tatusiowie nie mający kontaktu z własnymi córkami (synami pewnie też). jej tatuś miał ją głęboko w d.

ocenił(a) film na 9
PaniKamelli

Głównie o intrygującej Artystce, z tęsknotą za ojcem w tle. Honorowa dziewczyna bez środków na życie mająca w dupie kasę ojca, tak, jak on ma w dupie ją. Uwikłana ale odważna i mądra, mega zdolna, wspaniała.

ocenił(a) film na 9
PaniKamelli

ważne, ważne. tylko przez jakiś czas zapomniała, jak bardzo ważne. może musiała zapomnieć, by stoczyć walkę z własną tęsknotą za ojcem, ale szybko dojrzała i odczuła (częściowo za sprawą mocnych słów siostry) co i kto liczy się naprawdę.

ocenił(a) film na 8
Iro_kez

A mi ta nagła przemiana po rozmowie z siostrą trochę zgrzyta, bo stała się za szybko. Siostra jej mówi dwa - trzy zdania i już, stało się. Chyba że sama do tego doszła w głowie a słowa siostry wybrzmiały na głos i to dało jej kopa.

ocenił(a) film na 6
PaniKamelli

Myślę , że dużo prościej w stosunku do kobiety użyć:sponsoring niż mecenat. Uważam, że kluczową sceną(bohaterka wprasza się sama..jak do przyjaciela,może ojca, bo czuje,że ten ją rozumie), reżyserka dała odpowiedź, której ja nie oczekiwałam, nie chciałam by padła. Szkoda..
Oczywiście,można ją obronić..w końcu mamy do czynienia z dorosłą kobietą, która decyduje się pod wpływem chwili na seks. Dlaczego nie?
Ostatecznie jednak..
I tu rodzi się pytanie: czy artysta, który tak czy inaczej,sprzedaje siebie tworząc sztukę, może dojrzewać inaczej niż w silnych,zabójczych czasem emocjach? Czy pracując na czynsz i życie codzienne, jest w stanie tworzyć? Czy można okiełznać szalejący wewnętrzny głos dwudziestolatki, która wyrywa się do obnażania się przed światem ? Brak pewności siebie,to zderzenie marzeń z rzeczywistością tego roku,który przeżyła bezproduktywnie(i pewnie dzieciństwo). Muzyk,który nie ma instrumentu..nie ma sprzętu..Jak ma tworzyć? Jak ma rozwijać siebie?
Lustra w jej pokoju były widownią..
To zdecydowanie za mało, by przekroczyć miejsce przecięcia się pasji i marzeń a wejścia na drogę twórczą.
Dlatego szkoda, że tak nachalnie reżyser daje odpowiedź..
Ech,no to..ponarzekałam ;-)

ocenił(a) film na 5
LapisLazuliLL

Blisko, blisko, tyle tylko że to nie była artystka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones