PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303289}

Spotkajmy się w więzieniu

Let's Go to Prison
6,5 10 011
ocen
6,5 10 1 10011
7,2 4
oceny krytyków
Spotkajmy się w więzieniu
powrót do forum filmu Spotkajmy się w więzieniu

... którą miło się ogląda i która się nie nudzi. Gra aktorów całkiem dobra, a zakończenie osobiście bardzo mnie zaskoczyło (oczywiście pozytywnie). Oglądnąłem to dopiero dzisiaj,
jednak żałuję że nie natknąłem się na nią wcześniej, bo obecnie coraz trudniej znaleźć taką (h)amerykańską komedię, która nie ocieka kiczem i nie opiera się głównie o seks i alkohol.
Film polecam, humorystyczny przekaz życia w więzieniu, a jak już wyżej wspomniałem zakończenie zaskakuje,( nuta z samochodu wpada w ucho ) :)

ocenił(a) film na 9
maro2121

Mnie też się bardzo podobał i dziwi mnie taka niska ocena, bo moim zdaniem jedna z zabawniejszych komedii. Na pewno dużo zabawniejsze niż Kac Vegas i inne takie (moim zdaniem) shity...
Zakończenie też mnie bardzo zaskoczyło, bo
UWAGA SPOILER
Jakby obydwaj się zabili faktycznie to byłoby to bez sensu. Przez chwilę się bałam, że faktycznie nie żyją, a tu taka niespodzianka miła! No i 100/100 dla wina z sedesu. Ciekawe, czy na potrzeby tworzenia tego trunku zamówili sedes z tamtego więzienia :D
Wyjątkowo zabawna i pomysłowa komedia!

maro2121

Dokładnie ostatnia scena epicka :D a i film dobry miło się oglądało . Polecam w towarzystwie obejrzeć uśmiech na twarzy gwarantowany .

ocenił(a) film na 9
maro2121

To była ostatnia komedia na której naprawdę rechotałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones