PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303289}

Spotkajmy się w więzieniu

Let's Go to Prison
6,5 10 010
ocen
6,5 10 1 10010
7,2 4
oceny krytyków
Spotkajmy się w więzieniu
powrót do forum filmu Spotkajmy się w więzieniu

Niezły...

ocenił(a) film na 6

...ale reżyser zapomniał o astmie bohatera przez którą właściwie wylądował w więzieniu (w więzieniu ani raz nie użył inchalatora). Taki mały szczególik.

ocenił(a) film na 8
iro72

Haha, faktycznie, ja na to nie zwróciłam uwagi...gratuluję dobrej pamięci i przenikliwości ;)

iro72

Nie czepiajmy się szczegółów może akurat brał inchalator przed kręceniem scen hehe :D A właśnie a może ktoś wie co to leci za muzyka przy której śpiewają w samochodzie :)

wanted1

move this
Technotronic & Ya Kid K

ocenił(a) film na 7
iro72

Przecież tam jest dużo takich sytuacji niedorzecznych :d np jak mu wbił sztućce w uda, przecież normalnie dostałby jakiegoś krwotoku a jemu nic nie było :] Poza tym taki bogaty człowiek na pewno nie poszedł by siedzieć, bo by adwokaci go obronili. A na kasecie ze sklepu widać, że nie ma pistoletu tylko inhalator :D

ocenił(a) film na 7
iro72

szacun, nie zwróciłem na to uwagi, faktycznie skoro to jest głównym motywem wsadzenia do paki a później ten temat w ogóle nie istnieje jest to spore niedopatrzenie, komedia komedią, ale jakaś konsekwencja powinna być,

iro72

Dodajmy do tego tatuaż zrobiony na czole (WHITE POWER), który potem jakoś szybko znika bez śladu...

ocenił(a) film na 8
DyletantFilmowy

To nie był tatuaż. Jest pokazane jak go zmywa.

ryhukox3

Nie zauważyłem tego momentu. Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones