PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450384}

Spotkanie w Palermo

Palermo Shooting
5,9 2 145
ocen
5,9 10 1 2145
Spotkanie w Palermo
powrót do forum filmu Spotkanie w Palermo

najnudniejszy film jaki ostatnio widzialam. brak spojnosci watkow, nedzna fabula, a gra bohatera glownego slabiutka. pierwszy raz wyszlam w polowie z jakiegos filmu. nie polecam .
po niebo nad berlinem- porazka. a mila j. gra tam tyle co nic mimo ze film jest nia reklamowany .

s_muszka

głupia jesteś jak but...

ocenił(a) film na 3
s_muszka

Spotkanie w Palermo- nudy, zapowiada się nieźle, ale fabuła gubi się gdzieś po drodze i w połowie zaczynasz ziewać, a kiedy pojawiają się napisy jak najszybciej wychodzisz w obawie że zaraz zacznie się od początku, niby głęboki przekaz, ale jak dla mnie film dno

ocenił(a) film na 2
doris86pl

fajne zdjęcia i tylko tyle, fabuła nie trzyma się kompletnie, wypchana jakimiś pseudo intelektualnymi i metafizycznymi kupami, nie wiem co ludzie widzą fajnego w tym filmie:<

ocenił(a) film na 9
doris86pl

Ja oglądałem film około 2 w nocy nawet przez swkunde sie nie nudziłem już niewspomne o ziewaniu. A jak się skończył stwierdziłem - jeszcze raz!! Dla mnie REWELACJA

ocenił(a) film na 7
s_muszka

film miałbyć bardzo egzystencjalny i autorzy przesadzieli i wyszedł średnio egzystencjalny, ale podobał mi się.
Zdjęcia faktycznie bardzo dobre.
najbardziej w filmie denerwowała mnie muzyka. kurde, kto ją wybierał? porażka....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones