PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1294}

Sprawa Kramerów

Kramer vs. Kramer
7,7 37 499
ocen
7,7 10 1 37499
7,9 23
oceny krytyków
Sprawa Kramerów
powrót do forum filmu Sprawa Kramerów

Sprawa Kramerów

ocenił(a) film na 8

Piękny film. Ja nie wiem, jak można zostawić własne dziecko, pomyśleć o tym....

Agrawenia

Jak najbardziej można, niektórzy ludzie ładują się w rodzicielstwo bez zastanowienia a dopiero potem się okazuje, że sami nie radzą sobie z dorosłym życiem. Dlatego ja Joanny nie oceniam za odejście. Co innego powrót po półtora roku i próba zabrania dziecka spowrotem - to już było bezczelne. Łudzę się, że w dzisiejszych czasach jednak sąd nie przyznałby jej opieki.

ocenił(a) film na 8
roxeane

Kpiną jest to, że chodzi się z takimi sprawami do sądu, że OBCY LUDZIE decydują o losie dziecka. Kpiną jest to, że taka wyrodna matka dostaje prawo opieki nad dzieckiem. Kpiną jest to, że mężczyzna traktowany jest jak gówno.

duzers78

Gdzie przez pierwsze 5,5 roku dziecka był ojciec, który nie wychowywał dziecka? I nie respektował potrzeb żony, która nie czuła się ważna i odeszła w momencie, gdy nie widziała innego wyjścia? Mówiła mężowi, że odchodzi i nawet w tej chwili ją lekceważył? To ona była traktowana jak gówno i dopiero po jej odejściu oboje zrozumieli, co stracili i co było ważne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones