PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1294}

Sprawa Kramerów

Kramer vs. Kramer
7,7 37 514
ocen
7,7 10 1 37514
7,9 23
oceny krytyków
Sprawa Kramerów
powrót do forum filmu Sprawa Kramerów

Ted

ocenił(a) film na 10

Mnie się film podobał głównie ze względu na tę postać. W pierwszych scenach faceta miałam ochotę po prostu walnąć w łeb. Nie dziwiłam się wcale jego żonie, że go zostawiła(dziecko to już inna bajka). Dopiero później, gdy opiekując się synem stawał się coraz lepszym człowiekiem, coraz bardziej mi się podobał. Świetna rola.

tysenna

A mi się jego postać podobała od samego początku. Widać było, że to był dobry mężczyzna, który jak już się czymś zajmuje to robi to do końca dobrze. Sukcesy i praca stały się jego podstawą i cieszył się tą stroną życia, zapominając o tej ważniejszej jaką jest rodzina. Nowa sytuacja pozwoliła mu dokonać wyboru, zrozumiał, że pieniądze szczęścia nie dają i utracił pozycję świetnego pracownika ale stał się świetnym ojcem! Biedna i słaba psychicznie Joanna na chwilę uciekła, nawet nie wiedziała ile dobrego uczyniła swoim odejściem, od i tyle co tu dużo komentować, film z ludzką twarzą.

ocenił(a) film na 9
tysenna

Oglądałem ten film z dziewczyną - ona, podobnie jak Ty, chciała zaciukać Teda, ja jednak od początku czułem, że to dobry, tylko po prostu zagubiony człowiek, z kolei Joannę skreśliłem już po pierwszej scenie... Cóż, jak to napisał mariouszek - "nawet nie wiedziała ile dobrego uczyniła swoim odejściem" - nic dodać, nic ująć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones