PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1294}

Sprawa Kramerów

Kramer vs. Kramer
7,7 37 499
ocen
7,7 10 1 37499
7,9 23
oceny krytyków
Sprawa Kramerów
powrót do forum filmu Sprawa Kramerów

Jest to też powód, dla którego ciężko mi ocenić ten film. Z jednej strony zdaję sobie sprawę, że kiedy był kręcony, pomysł był nowy, świeży. Dzisiaj jest on już "oklepany" i nie mogę go ocenić, nie porównując do innych podobnych. Niestety jest to chyba najsłabsza rola Streep jaką widziałem, jakaś taka niewyraźna, nie przekonała mnie. Za to Dustin bardzo mi się podobał. Zakończenie trochę z tzw. dupy. Oglądając go teraz był już przewidywalny, kiedy wszedł do kin pewnie było inaczej...

ocenił(a) film na 8
Charlie_M_

Mnie właśnie film zauroczył swoją tematyką, a także oglądałam go wczoraj po raz pierwszy. Czy zawsze musimy oczekiwać od filmu fajerwerków, spektakularnych efektów specjalnych, gwałtownych zwrotów akcji etc.? "Sprawa..." porusza problem wciąż aktualny, o którym wciąż warto rozmawiać, a szczególnie dzisiaj, kiedy rodziny coraz częściej przeżywają kryzysy. A że przewidywalny? Życie też często jest przewidywalne... Podkreślam raz jeszcze, "fajerwerki", których ty widocznie oczekujesz, często czynią film tandetnym i oderwanym od rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones