PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1294}

Sprawa Kramerów

Kramer vs. Kramer
7,7 37 499
ocen
7,7 10 1 37499
7,9 23
oceny krytyków
Sprawa Kramerów
powrót do forum filmu Sprawa Kramerów

Obejrzałam ten film po raz drugi po wielu latach przerwy i wydaje mi się, że brakuje niektórych scen, które pamiętałam - zwłaszcza jednej, gdzie ojciec rozmawia z synem o matce i mówi mu, że umiała obrać pomarańczę nie przerywając skórki - wiem, że film miał swoją dłuższą wersję, a potem został skrócony - może ktoś wie, co zostało usunięte? Czy ktoś też pamięta tę scenę, czy coś i się wydaje?

ocenił(a) film na 7
olgaro

Ciekawe. Szukałem w necie i nigdzie nie znalazłem wzmianki o dwóch wersjach - dłuższej i krótszej. Zawsze podają, że film trwa 105min.

ocenił(a) film na 8
kyle_reese

:) ja też nie wiedziałam, tę informację znalazłam na filmwebie w ciekawostkach o filmie, szukając właśnie informacji o tej brakującej, według mnie, scenie.

ocenił(a) film na 8
olgaro

Otóż "Sprawa Kramerów" występuje tylko i wyłącznie w jednej wersji - konkretnie 105 minutowej.

Co do ciekawostki na Filmwebie (o dłuższej wersji) - było to tzw. "pierwsze cięcie", z uwagi na standardy produkcji filmów, znacznie dłuższe od ostatecznej wersji filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones