PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548338}

Sprawa zamknięta

The Son of No One
5,5 6 572
oceny
5,5 10 1 6572
Sprawa zamknięta
powrót do forum filmu Sprawa zamknięta

Odnoszę wrażenie, że duża część osób, która obejrzała ten film po prostu go nie zrozumiała. Ten film z założenia nie miał być obfity w strzelaniny i wybuchy, co wiele osób wypomina. On miał ukazać szarą rzeczywistość, która czasem nas przerasta. Ukazał korupcje, szemrane interesy, a w to wszystko wplątane były życiowe rozterki. Moim zdaniem film dobry, pomimo trochę słabej gry Tatuma (Osobiście bardzo lubie filmy z nim). Tyle ode mnie. :)

Polecam.

Binek7

podzielam :)

ocenił(a) film na 4
Binek7

A tam zaraz nie zrozumiała...jednym sie podobał durgim nie...nie wiem czego tam mozna bylo nie zrozumiec gosciu...? Mi sie nie podobal i tyle...uwazam ze COP LAND ze Slyem byl o wiele lepszy o podobnej tematyce...tyle...

ocenił(a) film na 7
Binek7

Dobry film.
Jedna, konkretna historia- opowiedziana w rzeczowy sposób.
Aktorzy nie zawiedli, mimo że nie przepadam za mrukowatym CT.

ocenił(a) film na 3
Binek7

A co tu do rozumienia? Film banalny. Wszystkie wyjaśnienia podane są odbiorcy na tacy. W dodatku wydaje się jakby trwał dwa razy dłużej gdy się go ogląda. No i gra głównego bohatera - do bani. Nawet reszta załogi nie ratuje filmu. Piszesz: "Ukazał korupcję, szemrane interesy, a w to wszystko wplątane były życiowe rozterki". Fakt, ale w nudny - moim zdaniem - sposób. Polecam "36", który już trochę bardziej wkręca w podobny klimat. :)

ocenił(a) film na 7
Binek7

dobry, w gruncie rzeczy smutny film...

Binek7

tu nie ma nic szczególnego do rozumienia. Tatum beznadziejny

ocenił(a) film na 6
Binek7

..Dito Montiel,samorodny talent z Queens-OPOWIADA NAM ZAPEWNE PRAWDZIWĄ HISTORIĘ!Tak jak w swoim debiucie,nagrodzonym w Sundance "Wszyscy Twoi święci"(Polecam!)!Już choćby z tego powodu film jest warty obejrzenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones