PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639024}
4,8 75 859
ocen
4,8 10 1 75859
6,9 37
ocen krytyków
Spring Breakers
powrót do forum filmu Spring Breakers

Dno

ocenił(a) film na 1

Po prostu jedyny film, który dostał ode mnie ocenę: 1, to o czymś świadczy ;) Może i ma przekaz, ale
zostało to przekazane w taki sposób że tego nie da się obejrzeć do końca. Nie wiem skąd się wzięła
ocena 4,8 i "Filmweb poleca" ! Bo są dziewczyny w bikini? Dajcie spokój.

ocenił(a) film na 8
crackerM

To, że dostał od Ciebie ocenę 1 absolutnie o niczym więcej nie świadczy, poza tym, że się Tobie nie podobał.
Zmierzchy oceniasz na 9, to z kolei świadczy o tym, że kupujesz bezproblemowo tanią amerykańską popkulturę,a "Spring Breakers" najzwyczajniej w świecie nie zrozumiałeś. Ot co :)

ocenił(a) film na 1
AntistaR

akurat Zmierzchu do tego filmu nie można porównywać, dałem tam wysoką ocenę bo spodobał mi się tak samo pomysł co do filmu jak i jego wykonanie ;) Spring Breakers zrozumiałem, bo nie jest to jakimś ciężkim filmem, ale niestety to przesłanie zostało pokazane w taki sposób że przez czas trwania tego filmu zdążyłem się wynudzić paredziesiąt razy (mniej więcej tyle samo ile razy został powtarzany tytuł tego filmu, co dodatkowo irytowało podczas jego oglądania) :)

ocenił(a) film na 10
crackerM

Wcale ten tytuł nie był tyle razy wypowiadany, więc nie przesadzaj. A film godny polecenia. Tylko że on nie opowiada o fantazji, a raczej o wiele bardziej realistycznych rzeczach niż "Saga Zmierzch", czy "Harry Potter". Co widzę po Twoim profilu jest bardzo obecne w Twoim życiu. Po prostu film nie dla Ciebie. Więc pozostań w kręgu fantastyki i jeżeli jakiś film Cię nie interesuje, to co najwyżej zaznacz sobie że Cię nie interesuje, a nie męcz się oglądając go i (żaląc się tym tutaj), a później "hejtuj" bo go nie rozumiesz i zaniżaj jego prawdziwą ocenę.

ocenił(a) film na 1
kisiaa69

Film rozumiem, jego przesłanie rozumiem... Ba, nawet lubię podobne filmy, nie tylko fantastykę. I nie żalę się tutaj, nawet nie hejtuję tylko stwierdzam swoją opinię na temat tego filmu :) Lubię filmy z przesłaniem, ale jak już mówiłem, ten nie przypadł mi do gustu bo został pokazany w bardzo słaby sposób.

ocenił(a) film na 10
crackerM

Teraz w jaśniejszy sposób to napisałeś;)

ocenił(a) film na 10
crackerM

To nie daje przeświadczenia, by dać mu jeden. :P Ba, żaden film nie zasługuje na 1.

ocenił(a) film na 8
crackerM

Beznajdzieja.. Jak można jakikolwiek film ocenić na 1 ?
Fabuła to jedno a czy reżyseria , ścieszka dźwiękowa trż zasługują na 1 ?
Rola Aliena - według mnie znakomita kreacja? Tak właśnie lansowane są tylko " zmierzchy " a dobrego kina nie dostrzegamy bo kto widząc notę 4'8 zainteresuje się filmem

Luki9882

Inteligentny człowiek najpierw obejrzy, a dopiero potem sam sobie wyrabia opinię. Jak można ją wyrabiać na podstawie forum internetowego?

Luki9882

Wiele filmow mozna ocenic na 1 vide Transformers :) Jak sie teraz zastanowie, to te filmy nie zasluguja nawet na 1 :) Kilka innych przykladow: Jaws IV, Sharknado, 1920 Bitwa Warszawska. Wymieniac tak moge dalej. Tylko po co. Lepiej ogladac filmy oceniane wyzej :)

Luki9882



Wiele filmow mozna ocenic na 1 vide Transformers :) Jak sie teraz zastanowie, to te filmy nie zasluguja nawet na 1 :) Kilka innych przykladow: Jaws IV, Sharknado, 1920 Bitwa Warszawska. Wymieniac tak moge dalej. Tylko po co. Lepiej ogladac filmy oceniane wyzej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones