PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639024}
4,8 75 868
ocen
4,8 10 1 75868
6,9 37
ocen krytyków
Spring Breakers
powrót do forum filmu Spring Breakers

Wow..

ocenił(a) film na 6

Hmm, oglądając film czułam się jak w innym wymiarze i chyba o to chodziło. Trudno jest opisać sensownie to co czuję po tym filmie..Nie wiem co tak bardzo na to wpłynęło, ale czułam się jakbym była tam z nimi, to wszystko było niesamowite. Pierwszy raz czułam się tak oglądając film.

ocenił(a) film na 7
insiide

I tylko 6? :)

ocenił(a) film na 6
G00N3R

Zgadza się

G00N3R

To nazywam "obiektywizmem". Rzadka cecha w czasach internetu. Propsy

użytkownik usunięty
insiide

aha, ten film przypomniał mi najlepsze czasy na tej planecie i podtrzymał mój plan by jeszcze kiedyś poznać kogoś kto będzie chciał coś tutaj przeżyć

ocenił(a) film na 1

Ten film jest tak słaby, że aż smutne. Totalne dno, zero jakichkolwiek walorów. Zlepek ujęć przerwanych cytatami z Bravo Girls. Jeżeli ktoś oglądając ten "twór" doznał jakichś niezwykłych odczuć metafizycznych i refleksji to pozostaje mi tylko współczuć.

użytkownik usunięty
natiii92

HAHAHA, i jeszcze powiedz że oglądałaś go na trzeźwo XD

ocenił(a) film na 1

Rozumiem więc, że nie byłeś do końca poczytalny w momencie oglądania, co tłumaczy Twoją ocenę ;)


użytkownik usunięty
natiii92

Absolutnie. Ostatnimi czasy uprawiam jedynie hate-watching, nap*erdolony w trzy d*py. Dlatego falujące cycki i dupy pod dubstepy Borgora, przeplatane cytatami niczym z Fight Club skrzyżowanym z K-PAX, ładnie ukoił moje nerwy po kolejnym, nie słonecznym dniu na planecie Ziemi :p

ocenił(a) film na 1

Może gdyby zamiast czterech dziewczynek było tam czterech roznegliżowanych facetów to i moje nerwy zostałyby ukojone ;)

użytkownik usunięty
natiii92

Może być. Faceci byli tam jednak specyficzni :p

ocenił(a) film na 1

Jak dla mnie bardzo realistyczni - przygłupi, naiwni i bezzębni - obraz typowego mężczyzny ;]

użytkownik usunięty
natiii92

Gdzie Ty mieszkasz dziewczyno? W Łódzkim? :p

ocenił(a) film na 1

Sosnowiec ;]

użytkownik usunięty
natiii92

No to chyba podobne klimaty, ja wychowałem się w łódzkim i było jak piszesz :D ale byłem w opozycji :p

ocenił(a) film na 1

Nie no, ja się wychowałam nad morzem, ale skoro i w łódzkim tak było, to pewnie i w całej Polsce ;)

użytkownik usunięty
natiii92

Pewnie tak, powiem lat 90. Choć w filmie to oni nie są bezzębni tylko mają grillz'y w mordach :D

użytkownik usunięty

*powiew lat 90. :D

ocenił(a) film na 1

Ach, no tak, mój błąd. Kończąc tę prywatę - każdy mój weekend jest lepszy niż ten spring break :P

użytkownik usunięty
natiii92

Gratuluję.

ocenił(a) film na 5
natiii92

lubię to !

ocenił(a) film na 8
insiide

Miałam tak samo! Jakbym tam z nimi była. Wszystkie te uczucia przepływały przeze mnie, te smaki, kolory, no nie wiem. Tak było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones